Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'zarządzanie':

Sortuj po:

 • Doradztwo flotowe »

  Flota firmowa jest istotną częścią funkcjonowania wielu firm, szczególnie tych transportowych, komunikacyjnych czy budowlanych. Kupując pojazdy budujące flotę, trzeba uwzględnić fakt, że kupno pojazdów, a także eksploatacja to jeden z największych kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Oferta B2C Fleet daje szansę zminimalizować te koszty poprzez zoptymalizowanie wydatków na ubezpieczenia, rozbudowę floty, a także paliwo. Dla każdego, komu zależy na ograniczeniu kosztów oraz innowacyjnych rozwiązaniach, takich jak systemy GPS, B2C Fleet jest najlepszym wyborem!

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Administracja nieruchomościami Poznań »

  Oferta AdmiSelekt to rozległa grupa usług. Na bazie bezzwrotnej premii z Banku Gospodarstwa Krajowego organizowane są termomodernizacje. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt charakteryzuje się elastycznością i całościowo remontuje budynki. Zainteresowani mogą demonstrować kancelarie prawne przez które chcieliby być obsługiwani. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt utworzył Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, aby mieszkańcy błyskawicznie mogli weryfikować swoje wpłaty i uzyskać odmienne niezbędne informacje. Informacje dostarczane są całodobowo. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt oferuje dyspozycyjnych pracowników, z którymi można spotykać się w rozmaitych porach dnia. Zainteresowani detalami mogą zobaczyć referencje na stronie. Na stronie zademonstrowano także budynki podlegające zarządcy. Znajdziemy też dokumentację dotyczącą uprawnień, ujęto konkretne numery licencji. Usługi AdmiSelekt do wspaniała propozycja dla wspólnot, którym zależy na solidnym zarządzaniu.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring pojazdów GPS »

  Jeśli wahasz się czy monitoring GPS czy technologia, jaką jest lokalizacja GPS, to pomocne rozwiązania, sprawdź stronę w internecie - Flotainter. pl. Zaprezentowane są za jej pomocą są atuty, jakimi wyróżnia się obecny monitoring pojazdów GPS, jak i jak wielki wpływ ma on na fachowe zarządzanie flotą samochodową. Strona internetowa należy do przedsiębiorstwa Flota-Inter i właśnie w oparciu o ofertę tego profesjonalnego przedsiębiorstwa, przekonać się można, jakie korzyści wydajny monitoring floty zagwarantuje każdego typu firmie z niego czerpiącej. Dotyczyć one będą zarówno znakomitego kontrolowania pojazdów oraz tras jakie wykonały, jak też dadzą sposobność znacząco ograniczyć wydatki, jakie jak dotąd administrowanie flotą samochodową pobierało. Każdego typu kontrahent, który zdecyduje się na skorzystanie z usług monitoring pojazdów GPS czy lokalizacja pojazdów wykonywanych przez Flota-Inter, ma sposobność czekać na osobne podejście. A wybrane metody, dopasowywane będą do profilu działalności, jaką realizuje.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie wiedzą Logito »

  Wdrożenia typu: elektroniczny system obiegu dokumentów Logito (w tym także rejestr faktur Logito, zarządzanie umowami, plan urlopów) pozwalają na konstruktywną komunikację w przedsiębiorstwie i podniesienie zysku z pracy. Tego rodzaju rozwiązania możliwe są z pomocą oprogramowania Firma 2. 0, którego opracowywaniem zajmują się pracownicy firmy Logito. Na stronie firma20. pl zostały opublikowane informacje o poszczególnych modułach dostępnych w ramach tego systemu, wśród których można wyróżnić: CRM, Intranet 2. 0, rezerwacja zasobów i wiele innych przydatnych rozwiązań wspomagających funkcjonowanie przedsiębiorstw.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Techniki sprzedaży szkolenie »

  Atrakcyjna forma przekazu i najlepsze warunku don nauki – tak właśnie wyglądają nasze szkolenia sprzedażowe prowadzone przez najlepszych specjalistów. Są to na wysokim poziomie szkolenia zarządzanie produkcją, szkolenia sprzedaż i nie tylko – w dobrej cenie. Więcej na ten temat można dowiedzieć się wchodząc na naszą stronę.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »