Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'warszawa':

Sortuj po:

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Studio fotograficzne Warszawa »

  Kluczową regułą przy fotografii ślubnej jest to, aby pomyśleć wcześniej o ujęciach jakie potrzebowałaby mieć para młoda, kadrach, o jakie prosili uprzednio. Sporządź wzmiankę w postaci wypunktowanej listy, tak abyś mógł odhaczać następne zrealizowane ujęcia. Dewiza ta sprawdza się przede wszystkim przy familijnych fotografiach na uroczystościach ślubnych. Nie ma nic gorszego, jak oddać wykonany dokument ślubny i zdać sobie sprawę, iż młoda para nie posiada fotografii z babcią, czy dziadkiem, o jakie zabiegała wiele wcześniej. Fotografia weselna Herman w Warszawie zapewnia jakość i zadowolenie.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Warszawa »

  Nasz serwis komputerowy Warszawa proponuje naprawę różnego rodzaju sprzętów: zaczynając od komputerów PC, przez laptopy aż po tablety. Przemawia za nami długie doświadczenie w naprawach laptopów oraz usług w obszarze IT. Oferujemy między innymi: naprawa gniazd USB, naprawa płyt głównych, oraz wymiana matrycy. Naszym podstawowym celem jest satysfakcja nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zachęcamy do przyniesienia niesprawnego sprzętu do naszych punktów w Warszawie. Ich adresy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Warszawa Centrum »

  Jeżeli jesteś mieszkańcem Warszawy i masz problemy z komputerem to możesz go powierzyć serwisowi Orbicomp. Od niedawna masz do wyboru dwa lokale: serwis laptopów Warszawa Bemowo przy ul. Ciołka 13 i ostatnimi czasy otwarty lokal usytuowany przy ulicy Filtrowej, zaplanowany dla mieszkańców dzielnic Ochota, Centrum i Mokotów. Nasz serwis specjalizuje się głównie w naprawach laptopów oraz komputerów PC, ale prowadzimy także naprawę tabletów i netbooków. Najczęściej wykonywane przez nas usługi: - konserwacja laptopa - naprawa oprogramowania - naprawa dysków twardych - wymiana matrycy w laptopie - czyszczenie laptopów po zalaniu - unowocześnienie komputera - odzyskiwanie danych Szczegółowy spis napraw jest dostępny pod adresem www.orbicomp.pl.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA BHP WARSZAWA »

  Szkolenia i usługi BHP. Nadzór BHP i PPOŻ. Nowoczesne szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich stanowisk pracy, postępowania powypadkowe, dokumentacja powypadkowa. Szkolenia bhp wstępne oraz szkolenia bhp okresowe. Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Outsourcing BHP, kompleksowa obsługa BHP przedsiębiorstw.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport Ciężarowy Robert Chmielewski »

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się transferem ciężarowym. Mamy odpowiednie samochody ciężarowe, które zapewniają nam przewożenie na najwyższym poziomie. Zakupimy i przetransportujemy dla ciebie piasek i inne kruszywa i pomożemy wykonać prace różnego typu. Nasza propozycja przedstawia się o wiele pełniej. Jeśli pragniesz zapoznać się z rozległymi perspektywami, jakie dla ciebie utworzyliśmy to zajrzyj na naszą stronę internetową. Znajdziesz tutaj szczegółowe informacje. Jesteśmy bardzo elastyczni, wskutek czego spełniamy praktycznie każde, nawet wyjątkowe zamówienie klienta.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie wspólnotami Warszawa »

  Napiórkowska świadczy administrowanie majątkami w stolicy. Dysponujemy Państwową licencję plus ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC. Na dodatek jesteśmy stowarzyszeni w Polskim Stowarzyszeniu Zarządców Nieruchomości z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się administrowaniem oraz zarządzaniem wspólnotami, a także konsultingiem w tej specjalizacji na terenie Warszawy. Idea zarządzania/administrowania nieruchomościami skierowana jest do: - Wspólnot Mieszkaniowych - Właścicieli kamienic - Posiadaczy nieruchomości lokalowych Zajmujemy się także sprawowaniem nadzoru nieruchomością wyznaczanego przez sąd. Oferujemy właścicielom fachową wsparcie w pokonywaniu problemów związanych z nieruchomościami jak również doradztwo w zakresie między innymi: - organizacji Wspólnot Mieszkaniowych - analiz zgodności funkcjonowania nieruchomości z aktualnymi przepisami prawa - postępowania wieczysto-księgowego - zawiadywania nieruchomością: operacyjnego i strategicznego - umów najmu nieruchomości i wynikających z nich obowiązków i uprawnień dla Właścicieli lokali Zapłaty usług wytyczane są indywidualnie z Nabywcą z uwzględnieniem natury nieruchomości. Zapraszamy do nawiązania kontaktu.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Art amp; White | Profesjonalne filmy i fotografie ślubne »

  Filmy ślubne z najwyższej półki. Kreatywnie, niestandardowo, indywidualnie, a przede wszystkim z pasją. Jesteśmy grupą doświadczonych filmowców, którzy z największa przyjemnością i zaangażowaniem uwiecznią najważniejsze chwile w Twoim życiu. Pracujemy na lustrzankach i zewnętrzych rejestratorach dźwięku, posiadamy krany, steadicamy. Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów ślubnych

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy dla dzieci »

  Liderem w organizacji wydarzeń rozrywkowych i edukacyjnych jest Mały Inżynier. Podwójne dobrodziejstwa z każdego przyjęcia dla dzieci (mianowicie edukacja i rozrywka) przyczyniają się do tego, że w domenie „urodziny dla dzieci Poznań” albo „urodziny dla dzieci Warszawa”, drużyna Mały Inżynier pozyskała wiele rekomendacji. Chwali się przede wszystkim pomysłowość, wigor w przekazywaniu wiedzy oraz odpowiedzialność u dydaktyków. Zespół Młodego Inżyniera tworzą żywiołowe młode osoby, które są otwarte na wszelkie usprawnienia. Opiekunowie, pragnący aby urodziny dla dziecka były niepowtarzalną przygodą, mogą, posiłkując się wiadomościami na stronie wybrać, który program będzie najbardziej odpowiedni – czy malarski, czy związane z chemią projekty, czy może świat lego-robotów. Pracownicy z przyjemnością wskażą, które rozwiązanie wyłonić spośród ofert Małego Inżyniera. Do skorzystania z propozycji firmy nakłaniani są przede wszystkim opiekunowie pociech przedziale wiekowym od 5 do 15 lat. Pełna paleta rozrywek dla małych poszukiwaczy przygód czeka tuż tuż!

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta warszawa »

  TU I TERAZ to Centrum Psychoterapeutyczne. Mieści się w Warszawie w dzielnicy Saska Kępa i trudni się leczeniem nieprawidłowości w odżywianiu oraz prowadzi terapię małżeńską. Ponadto Ośrodek pomaga dorosłym dzieciom alkoholików i z rodzin dysfunkcyjnych. Zespół stanowią psychoterapeuci z ogromną praktyką. Jest też gabinet psychoonkologa. Ośrodek prowadzi konsultacje psychologiczne i wstawiennictwo kryzysowe. Oferuje porady w naglących potrzebach i wspiera przedmiotowo. By uzgodnić datę wizyty należy jedynie zatelefonować bądź przesłać maila.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy warszawa »

  ESTIMUS Consulting Nieruchomości to firma Daniela Kaflika z Warszawy. Pan Kaflik to biegły w sprawach majątkowych z kompetencjami. Trudni się wyceną własności i jest konsultantem w tym obszarze. Do wszelkich zleceń podchodzi z szacunkiem i pilnością. Możemy mieć pewność, że zlecenie będzie wypełnione gruntownie i zawsze na czas. Uzyskane uprawnienia weryfikują cenzurki i odznaczenia. Pan Kaflik trudni się także obsługą inwestycji, czyli ekspertyzą i nadzorem budowlanym oraz usługami inżynieryjnymi.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wzory nagrobków warszawa »

  Pan Marek Woźnicki prowadzi Przedsiębiorstwo Usług Kamieniarskich w Otwocku. Jest to rodzinna firma, która działa już prawie 50 lat. Para się planowaniem i produkcją nagrobków. Propozycja wymienia nagrobki pojedyncze, dwuosobowe, rzeźby, flakony i ławy. Galerię produktów idzie oglądać na stronie www. zakładu. Firma tworzyła nagrobki sławnych ludzi, których najbliżsi polecają instytucję. Profesjonalny zespół i zaawansowana technologia gwarantują wysoką jakość usług i całkowite zaspokojenie kontrahentów.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowe domy na sprzedaż na Targówku – os. Wellhome Zacisze »

  Na przedstawionej witrynie internetowej można zaznajomić się z ofertą firmy deweloperskiej Dolcan Plus S. A., która podjęła się inwestycji na osiedlu Wellhome Zacisze w Warszawie. Powstał tam zamknięty kompleks domów jednorodzinnych o zróżnicowanych metrażach i działkach, które przeznaczone są dla rodzin ceniących sobie luksus i prestiż. Domy szeregowe Targówek to okolica ciągle monitorowana, w której skład wchodzi m. in. system centralnego odkurzania. To jedne z wielu udogodnień oddanych do dyspozycji mieszkańców osiedla. Więcej informacji o nowych budynkach, ich lokalizacji, a także szczegółowa charakterystyka inwestycji znaleźć można na stronie dewelopera.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bobidecor Lublin - Rolety, zasłony »

  Firma Bobi-Decor powstała w 2005 roku. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem osłon zewnętrznych i wewnętrznych. Realizujemy nietypowe zamówienia pod różne wymiary. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety mini/max, dzień – noc, do okien dachowych oraz żaluzje aluminiowe i drewniane. Oferujemy także plisy, verticale i panel tracki. Nie poprzestając tylko na osłonach zewnętrznych sprzedajemy rolety zewnętrzne zabezpieczające, osłony fasadowe oraz bramy garażowe. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów mamy także w sprzedaży markizy oraz moskitiery, zarówno do okien jak i drzwi. Naszą drugą gałęzią sprzedaży są meble, wykonywane na wymiar. Cechuje nas perfekcjonizm i szybkość wykonywanych usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

  Data dodania: 11 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów »

  Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów to kolejna przychodnia stomatologiczna tej marki. Główne usługi to implanty zębów i ortodoncja. Lekarz ortodonta jak i chirurg stomatologiczny prowadzący leczenie w Centrum Stomatologicznym Demed na Ursynowie to kompetentni specjaliści, którzy gwarantują sprawność i profesjonalizm. W dodatku można wykonać takie zabiegi jak wybielanie zębów, protetykę, usuwanie zębów, profilaktykę zębów, leczenie endodontyczne oraz pozostałe zabiegi mieszczące sie w definicji stomatologii. Ostatnimi czasy w przychodni na Ursynowie jest dostępny stomatolog bezpłatnie z NFZ.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Na broń »

  Właściwie każdy potrzebuje pewnego poziomu bezpieczeństwa, a my jesteśmy profesjonalistami w jego utrzymaniu. Zawsze wiemy jak bardzo ważna jest niezawodność i dlatego też sejfy znajdujące się w naszej ofercie zawsze spełniają wszelkie wymagania przed nimi stawiane. Posiadamy w własnej ofercie rozbudowane sejfy ścienne jak i sejfy meblowe. Są to dwa najpopularniejsze rodzaje sejfów stosowane na wszechstronną skalę. Natomiast sprzedaż sejfów to nie jedyna usługa, którą jesteśmy w stanie zrealizować dla was. Jesteśmy specjalistami, dla których otwieranie sejfów nie stanowi większych problemów. Mamy odpowiednią specjalistyczną edukację, która przekłada się na jakość wykonania usługi. Posiadamy zapewnienie, że każdy zamawiający nasze usługi otrzyma zarówno sejfy najwyższej klasy jak również w razie potrzeby otworzymy sejf. Zapraszamy do naszych usług.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa konferencji Warszawa »

  Specjalistyczna obsługa konferencji stała się sposobem na własną działalność i zarabianie na tym dość pubudzających ciekawość pieniędzy. Firmy specjalizujące się w tego rodzaju usługach w swojej działalności oferują także swoim kontrahentom znacznie więcej. Jednym z takich przykładów ma możliwość być obsługa koncertów. Przed każdą imprezą taka spółka specjalnie przygotuje odpowiednie nagłośnienie, oświetlenie i wszystko co będzie niezbędne dla danej imprezy. Może się przecież zdarzyć tak iż np. artysta będzie chciał śpiewać w lekkiej mgiełce unoszącej się wokół jego nóg. Wówczas taka firma gwarantuje tego typu obsługę. Po zapoznaniu się z ofertami wszystkich firm/spółek/korporacji ważne jest jednak aby wybrać taką która posiada praktykę w tego rodzaju usługach by nie okazało się iż nasza impreza jaką jesteśmy organizatorem zostanie zorganizowana nieprawidłowo albo będzie bardzo nieprofesjonalna.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kamieniarstwo Jan Jastrząb »

  Nasza firma posiada w swojej ofercie różne kamieniarstwo warszawa. Odkryją u nas Państwo rozmaite nagrobki, jakie charakteryzują się obowiązkowym i niesłychanie precyzyjnym wykonaniem. Między innymi oferujemy dogodny cenowo nagrobek granitowy warszawa. Zachęcamy do zaznajomienia się z przygotowaną przez nas ofertą, gdyż skonstruowaliśmy ją z myślą o Państwa najistotniejszych potrzebach. Jesteśmy solenni a także kompetentni, dlatego cieszymy się nadzwyczaj wielką sławą na rynku – gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej majętnej oferty.

  Data dodania: 04 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wieczory panieńskie »

  MODELS FX to grupa fachowych tancerzy oraz modeli, którzy występują na wieczorach panieńskich i innych imprezach okolicznościowych. Taniec w naszym opracowaniu jest pełen zmysłowości, zachwyca i rozbudza wyobraźnię wszystkich zebranych Pań. Występy na dyskotekach, w klubach czy też teatrach nie są dla nas nowością - doskonale czujemy się na w blasku fleshy. Do każdego zamówienia przykładamy się z najwyższą starannością, robimy nowe choreografie. O wysokiej jakości naszych usług zaświadczyć ma możliwość mnóstwo zadowolonych fanek, które z chęcią wracają na nasze pokazy. W naszym kraju jest ogrom miłośniczek tego typu rozrywki. Zachęcamy do nawiązania z nami współpracy nie tylko osoby z Warszawy, niemniej jednak również z całej Polski czy również Europy. Zapewniamy niezapomniany, pełen miłych wspomnień wieczór, którego przenigdy nie zapomnicie.

  Data dodania: 18 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa lodówek Warszawa »

  Sprzęt chłodniczy bez wątpienia psuje się tak samo jak wszystko inne i dlatego też nasza spółka oferuje Państwu profesjonalne usługi naprawy waszego sprzętu chłodniczego. Mamy wieloletnie wiedzę praktyczną co gwarantuje, że wykonamy powierzone nam usługi na bardzo wysokim poziomie. Z naszych usług skorzystało bardzo ogrom klientów. Chłodnictwo to dziedzina, którą paramy się od wielu lat. Obsługujemy ogrom różnych sektorów działalności takich jak szpitale, przychodnie lekarskie na terenie Warszawy, kuchnie handlowe, restauracje, cały sektor gastronomiczny, a też masarnie. Naprawa lodówek nie stanowi dla nas żadnych tajemnic. Mamy faktycznie duże praktykę i jesteśmy pewni, że możemy dla każdego wyprodukować usługi serwisowe. Niezależnie jakim sprzętem dysponujesz i jaki sprzęt masz do naprawy na 100% sobie z tym poradzimy.

  Data dodania: 19 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Montaż instalacji elektrycznych Warszawa »

  Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia usług naszej korporacji. Opracowujemy wszelkie usługi elektryczne zatem jeżeli już chcecie nam Państwo powierzyć spersonalizowane instalacje elektryczną to dobrze trafiliście. Elektryk to zawód bardzo ciekawy i wiemy, że tak w rzeczywistości ma możliwość nas spotkać cokolwiek. W związku z tym dysponujemy bardzo specjalistyczną wiedzą z zakresu wykonywanych przez nas usług. Miejscem działania naszej spółki jest Warszawa natomiast działamy nie tylko w stolicy, niemniej jednak także w okolicy. Dzięki temu możesz być bezsporny, że wręcz o ile nie mieszkasz w stolicy to wykonamy dla Ciebie wysokiej jakości montaż instalacji elektrycznych. Dajemy zapewnienie, że można nam zaufać. Opracowujemy każde zadanie jakie wyłącznie zostanie nam powierzone. Jesteśmy pewni, że nie zawiedziemy i damy sobie poradę ze wszystkim co jest związane z elektryką.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »