Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'SUPREMIS':

Sortuj po:

 • SUPREMIS - kompleksowe rozwiązania SAP Business One »

  Firma SUPREMIS specjalizuje się we wdrożeniach i serwisie systemu ERP – SAP Business One. Oprogramowanie SAP Business One jest przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw ceniących sobie sprawne i efektywne zarządzanie. System SAP Business One integruje wszystkie kluczowe funkcje biznesowe dzięki czemu można użyć go do obsługi: sprzedaży, zakupów, gospodarki materiałowej, działań operacyjnych, finansów i kadr. SUPREMIS jako Złoty Partner SAP jest jednym z niewielu certyfikowanych parterów biznesowych firmy SAP w Polsce. SUPREMIS dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, oferuje swoim klientom dostosowanie systemu SAP Business One do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwiązana branżowe oferowane przez SUPREMIS »

  SUPREMIS jest to firma zajmująca się wdrożeniami oraz serwisem systemów klasy ERP. SAP Business One to idealne rozwiązania branżowe dla firm szukających sprawdzonego oprogramowania w przystępnej cenie. SUPREMIS – Złoty Partner SAP – oferuje rozwiązania branżowe gwarantujące sprawdzoną funkcjonalność, która obejmuje procesy biznesowe specyficzne dla poszczególnych branż. Rozwiązania branżowe oferowane przez SUPREMIS opierają się na głębokiej znajomości procesów, które umożliwiają lepszą realizację działań w danej branży. SUPREMIS gwarantuje rozwiązania branżowe m. in. w branży chemicznej, budowlanej, metalowej oraz zarządzaniu nieruchomościami.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm SAP Business One Starter Package »

  Firma SUPREMIS jako Złoty Partner SAP posiada w swojej ofercie rozwiązania dla małych firm, które istnieją już na rynku lub rozpoczynają działalność. Dzięki oprogramowaniu SAP Business One Starter Package wykonywanie codziennych obowiązków będzie wymagało minimalnych nakładów pracy i przyniesie wymierne korzyści. Oprogramowanie oferowane przez SUPREMIS zostało stworzone z myślą o małych firmach, które poszukują wysokiej klasy rozwiązań informatycznych, jednak posiadają ograniczony budżet na zakup i wdrożenie systemu klasy ERP. Ponadto firma SUPREMIS – Złoty Partner SAP – umożliwia wraz z rozwojem firmy i wzrostem zapotrzebowania, przejścia z SAP Business One Starter Package do systemu klasy ERP, jakim jest SAP Business One.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »