Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'radca prawny':

Sortuj po:

 • Odszkodowanie prawnik Poznań »

  Kancelaria prawna Poznań – Profesjonalna obsługa prawna świadczona przez doświadczonego prawnika. Specjalizację kancelarii stanowią sprawy o odszkodowanie, windykację należności, a także sprawy dotyczące prawa spółek handlowych. Kancelaria świadczy również usługi dla klientów indywidualnych w zakresie prawa spadkowego czy rodzinnego. Pomoc prawna świadczona przez kancelarię prawną Pawła Narożnego może obejmować udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism lub bezpośrednią reprezentację klienta przed sądem oraz firmami czy urzędami. Wybór prawnika do konkretnej sprawy jest bardzo poważną decyzją, która wpływa nie tylko na przebieg współpracy, ale także na rezultat sprawy dlatego decyzję taką należy podejmować z rozwagą. Kancelaria Prawna Pawła Narożnego to synonim ambicji, kreatywności, doświadczenia, a także zaangażowania, co stanowi bardzo solidna podstawę do owocnej współpracy niezależnie od typu i charakteru danej sprawy.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne bydgoszcz - www.bydgoszcz-prawnik.pl »

  Kancelaria nasza działa od roku 1996. Poprzez lata funkcjonowania zdobyliśmy rezległe doświadczenie w zakresie obsługiwanych przez naszą firmę spraw. Problematyka obsługiwanych przeze mnie spraw zawiera zlecenia publiczne jednakże podjemujemy się usług z zakresu prawa rodzinnego, pracy jak również handlowego oraz innych. Zatrudniamy wykwalfikowanych profesjonalistów, którzy bez przerwy poszerzają prywatne kwalifikacji. Obsługujemy przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki), spółki prawa handlowego, zakłady opieki zdrowotnej, spółdzielnie oraz inne. Innowacyjne podejście, zadowoleni Konsumenci, kompleksowa obsługa - to cechy które najlepiej charakteryzują naszą kancelarię. Więcej najmniejszych elementów o naszej spisie produktów/usług umieszczono na witrynie internetowej WWW.

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne Gliwice »

  Zapraszam do siebie wszystkie osoby, które potrzebują sprawdzonego radcy prawnego, który charakteryzuje się sporą wiedzą, doświadczenie a także odpowiednim podejściem do klienta. Od wielu lat proponuje Wam swoje usługi, za sprawą czego mogę pochwalić się sporym doświadczeniem. Gliwice to moje miasto, gdzie staram się stanowić dla Was na każde wezwanie. W sprawach nagłych gwarantuje bieżącą obsługę prawną. Chcę odszukać dla Was najkorzystniejsze prawne rozwiązanie z każdej sytuacji prawnej. Zapraszam Was do nawiązaniu kontaktu telefonicznie, meilowo. Jako radca ustawodawczy zapraszam Was również do mojej kancelarii, gdzie bardzo entuzjastycznie Was ugoszczę i wysłucham z jaką sprawą do mnie przybywacie. Na stronie internetowej możecie dokładnie zaznajomić się z moją sylwetką a oprócz tego z wszechstronnymi usługami, jakie dla Was robię.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »