Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'prawnik':

Sortuj po:

 • Odszkodowanie prawnik Poznań »

  Kancelaria prawna Poznań – Profesjonalna obsługa prawna świadczona przez doświadczonego prawnika. Specjalizację kancelarii stanowią sprawy o odszkodowanie, windykację należności, a także sprawy dotyczące prawa spółek handlowych. Kancelaria świadczy również usługi dla klientów indywidualnych w zakresie prawa spadkowego czy rodzinnego. Pomoc prawna świadczona przez kancelarię prawną Pawła Narożnego może obejmować udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism lub bezpośrednią reprezentację klienta przed sądem oraz firmami czy urzędami. Wybór prawnika do konkretnej sprawy jest bardzo poważną decyzją, która wpływa nie tylko na przebieg współpracy, ale także na rezultat sprawy dlatego decyzję taką należy podejmować z rozwagą. Kancelaria Prawna Pawła Narożnego to synonim ambicji, kreatywności, doświadczenia, a także zaangażowania, co stanowi bardzo solidna podstawę do owocnej współpracy niezależnie od typu i charakteru danej sprawy.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne białystok »

  W dobrej pomocy prawnej zarówno podmiotów gospodarczych jak też klientów indywidualnych, istotne jest dobre dbanie o interes Mocodawcy oraz właściwe i należyte podejście do sprawy. Idealny adwokat musi posiadać cechy, które mu pozwalają na godne ukazanie swoich mocodawców przed organami ścigania czy sądami ażeby wszystkie nadchodzące zawiłości potrafił wyjaśnić w biegu. Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Arendt wyjątkowo poważnie traktuje tę właśnie regułę, ażeby dla każdej sprawy karne znaleźć tyle uwagi aby móc jak najlepiej zadbać o interes i dobro swoich mocodawców. Osoby zainteresowane zapraszamy.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelria adwokacka Toruń »

  Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, szukających porad prawnych, bądź pomocy biegłego prawnika. Nasz doświadczony zespół kreują prawnicy, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii prawnej Ius Cogens zdajemy sobie sprawę, że jeden człowiek nie może trudnić się wszystkimi sektorami prawa, zatem mamy do dyspozycji ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria korzysta na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na pionierskich metodach pomocy prawnej. Każda nadchodząca sprawa z dziedziny prawa jest dla kancelarii nieocenionym dośwadczeniem, które wyrabiamy sobie codziennie. Mamy świadomość, że do każdej sprawy trzeba podejść indywidualnie. Szanujemy prywatność naszych Klientów i robimy co tylko się da, aby im pomóc. W zakresie prawa karnego, pełnomocnicy z kancelarii adwokackiej Ius Cogens w Toruniu mają spore doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o odszkodowania dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to najczęściej bardzo delikatne i osobiste sprawy. Zrobimy wszystko aby pomóc przy sprawach o rozwód oraz w trudnych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii Ius Cogens służy poradą i może Cię reprezentować w sprawach z dziedziny prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz problem z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Skontaktuj się ze specjalistą Ius Cogens w Toruniu od prawa pracy. W naszej kancelarii dbamy o dobro naszego Klienta. Przyjdź do nas, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Kancelaria adwokacka Legal to w głównej mierze profesjonalizm i punktualność. Dbałość o Państwa problemy to najistotniejszy priorytet naszej firmy. Mogą Państwo nam zaufać, a my przygotujemy różne rozwiązania by rozwikłać dany problem Świadczymy usługi prawne w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i spółdzielczego. W ramach zlecenia wykonujemy czynności związane z poradnictwem prawnym, analizowaniem dokumentów prawnych, tworzeniem umów i aktów prawnych, a także działania związane z prowadzeniem negocjacjami handlowych i sądowych. Urozmaicona znajomość przepisów prawnych i wysoce rozwinięte cechy interpersonalne oddziaływają na wysoką klasę świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »