Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'porady prawne':

Sortuj po:

 • Kodeks rodzinny »

  Rolą mediacji jest rozstrzyganie sporów i wypracowanie zadowalającego poróżnione strony rozwiązania, które będzie oddziaływało także w przyszłości. W mediacjach bierze udział bezstronna osoba trzecia, której misją jest ułatwienie zawarcia porozumienia. Proces mediacji jest wykorzystywany w dużej gamie konfliktów - rodzinnych, sąsiedzkich, towarzyskich, biznesowych, gospodarczych. Warto szukać zgody podejmując mediacje zanim sprawa trafi do sądu. Wydatki są bez porównania niższe, czas trwania mediacji jest o wiele krótszy i wysokie prawdopodobieństwo dojścia do ugody. Centrum Mediacji Nadzieja oferuje Państwu fachową pomoc. Nasi mediatorzy to osoby o najwyższych predyspozycjach i umiejętnościach, podchodzące profesjonalnie do pracy i zaangażowane. Zachęcamy do podjęcia współpracy.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie prawnik Poznań »

  Kancelaria prawna Poznań – Profesjonalna obsługa prawna świadczona przez doświadczonego prawnika. Specjalizację kancelarii stanowią sprawy o odszkodowanie, windykację należności, a także sprawy dotyczące prawa spółek handlowych. Kancelaria świadczy również usługi dla klientów indywidualnych w zakresie prawa spadkowego czy rodzinnego. Pomoc prawna świadczona przez kancelarię prawną Pawła Narożnego może obejmować udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism lub bezpośrednią reprezentację klienta przed sądem oraz firmami czy urzędami. Wybór prawnika do konkretnej sprawy jest bardzo poważną decyzją, która wpływa nie tylko na przebieg współpracy, ale także na rezultat sprawy dlatego decyzję taką należy podejmować z rozwagą. Kancelaria Prawna Pawła Narożnego to synonim ambicji, kreatywności, doświadczenia, a także zaangażowania, co stanowi bardzo solidna podstawę do owocnej współpracy niezależnie od typu i charakteru danej sprawy.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne białystok »

  W dobrej pomocy prawnej zarówno podmiotów gospodarczych jak też klientów indywidualnych, istotne jest dobre dbanie o interes Mocodawcy oraz właściwe i należyte podejście do sprawy. Idealny adwokat musi posiadać cechy, które mu pozwalają na godne ukazanie swoich mocodawców przed organami ścigania czy sądami ażeby wszystkie nadchodzące zawiłości potrafił wyjaśnić w biegu. Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Arendt wyjątkowo poważnie traktuje tę właśnie regułę, ażeby dla każdej sprawy karne znaleźć tyle uwagi aby móc jak najlepiej zadbać o interes i dobro swoich mocodawców. Osoby zainteresowane zapraszamy.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków, Porada prawna Kraków »

  Specjalistyczna kancelaria adwokacka Justyny Miechowskiej w Krakowie, która prowadzi sprawy rodzinne zaprasza na porady prawnej z tego zakresu prawa. Reprezentujemy rzetelnie naszych klientów. Prowadzimy poradnictwo prawne oraz sporządzamy pisma procesowe Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe i cywilne. Adwokat udziela porad prawnych online. Obsługujemy pod kątem prawnym spółki i przedsiębiorców. Będziemy świadczyć pomoc prawną z najwyższą starannością nawet w najtrudniejszej sprawie. Kancelaria adwokacka podejmie nawet najbardziej skomplikowane wyzwanie tak, aby klient był zadowolony i by jego sprawa została pozytywnie ukończona.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne bydgoszcz - www.bydgoszcz-prawnik.pl »

  Kancelaria nasza działa od roku 1996. Poprzez lata funkcjonowania zdobyliśmy rezległe doświadczenie w zakresie obsługiwanych przez naszą firmę spraw. Problematyka obsługiwanych przeze mnie spraw zawiera zlecenia publiczne jednakże podjemujemy się usług z zakresu prawa rodzinnego, pracy jak również handlowego oraz innych. Zatrudniamy wykwalfikowanych profesjonalistów, którzy bez przerwy poszerzają prywatne kwalifikacji. Obsługujemy przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki), spółki prawa handlowego, zakłady opieki zdrowotnej, spółdzielnie oraz inne. Innowacyjne podejście, zadowoleni Konsumenci, kompleksowa obsługa - to cechy które najlepiej charakteryzują naszą kancelarię. Więcej najmniejszych elementów o naszej spisie produktów/usług umieszczono na witrynie internetowej WWW.

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne Gliwice »

  Zapraszam do siebie wszystkie osoby, które potrzebują sprawdzonego radcy prawnego, który charakteryzuje się sporą wiedzą, doświadczenie a także odpowiednim podejściem do klienta. Od wielu lat proponuje Wam swoje usługi, za sprawą czego mogę pochwalić się sporym doświadczeniem. Gliwice to moje miasto, gdzie staram się stanowić dla Was na każde wezwanie. W sprawach nagłych gwarantuje bieżącą obsługę prawną. Chcę odszukać dla Was najkorzystniejsze prawne rozwiązanie z każdej sytuacji prawnej. Zapraszam Was do nawiązaniu kontaktu telefonicznie, meilowo. Jako radca ustawodawczy zapraszam Was również do mojej kancelarii, gdzie bardzo entuzjastycznie Was ugoszczę i wysłucham z jaką sprawą do mnie przybywacie. Na stronie internetowej możecie dokładnie zaznajomić się z moją sylwetką a oprócz tego z wszechstronnymi usługami, jakie dla Was robię.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Kancelaria adwokacka Legal to w głównej mierze profesjonalizm i punktualność. Dbałość o Państwa problemy to najistotniejszy priorytet naszej firmy. Mogą Państwo nam zaufać, a my przygotujemy różne rozwiązania by rozwikłać dany problem Świadczymy usługi prawne w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i spółdzielczego. W ramach zlecenia wykonujemy czynności związane z poradnictwem prawnym, analizowaniem dokumentów prawnych, tworzeniem umów i aktów prawnych, a także działania związane z prowadzeniem negocjacjami handlowych i sądowych. Urozmaicona znajomość przepisów prawnych i wysoce rozwinięte cechy interpersonalne oddziaływają na wysoką klasę świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »