Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Ogród':

Sortuj po:

 • Poradnik dla domu i ogrodu »

  Masz problem jak sobie poradzić z wybranymi pracami w domu czy ogrodzie? Na stronach tutaj znajdziesz wskazówki, rady i przepisy związane z prowadzeniem domu i ogrodzie. Są one proste, niezbyt skomplikowane przede wszystkim dlatego, żeby nie nastawić negatywnie do ich stosowania osoby, które są mało wytrwałe i które posiadają ogromnie małą ilość wolnego czasu. Odnajdziesz tytaj zalecenia pomocne przy porządkowaniu w domu np. jak usunąć plamy, czy ogrodu np. przycinanie drzew, wyszukasz tutaj również parę rad związanych ze zdrowiem.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnacja ogrodów Wrocław »

  PLUSGARDEN jest nowoczesną grupą, która świadczy usługi z obszaru projektowania ogrodów. Naszą specjalnością jest planowanie oraz adaptacja zielonych obszarów zarówno dla klientów indywidualnych jak i społecznych. W naszych projektach postępujemy zgodnie z regułą zrównoważonego rozwoju, dzięki czemu projektowana przestrzeń jest integralnym fragmentem krajobrazu, nie tracąc osobistego charakteru odpowiadającego wymaganiom naszych kontrahentów. Polecamy skorzystanie z naszej strony www, gdzie zamieściliśmy zdjęcia z naszych realizacji oraz wyszczególniliśmy proponowane przez nas usługi. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Wrocławia i przyległości, gdyż właśnie tam mamy swoją siedzibę.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogród »

  Wymarzonyogrod. pl jest serwisem tworzonym z myślą o wszystkich osobach, które kochają ogród a także jego projektowanie. Nasi eksperci codziennie poradzą ci które krzewy i rośliny warto właśnie zasadzić a także jak następnie o nie dbać i nawozić. Korzystając z bogatej encyklopedii roślin przekonasz się czego wymaga dany: kwiat, drzewo owocowe czy też bylina. Ciekawe informacje, wskazówki jak również porady, dowiedz się które wyposażenie ogrodu najlepiej pasuje do konkretnego ogrodu, jak zaprojektować cały ogród oraz jakie rośliny do wnętrz najlepiej pasują. Poza tym zobacz najciekawsze zdjęcia z niesamowicie zaprojektowanych ogrodów, galerie kwiatów. Poza tym znajdziesz w naszym serwisie forum na którym przeczytasz metody innych użytkowników na pięknie prezentujący się ogród.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wkoło nas. Portal społecznościowy z Torunia. »

  W Toruniu może też powstać portal społecznościowy jak się patrzy. Zastosowane tu rozwiązania, świadczą o tym, że jest to serwis przemyślany i bardzo ciekawy. I użytkowany w całej Polsce. Przede wszystkim dajemy Wam poczucie bezpieczeństwa. Nikt nie obrazi Was tu ohydnym hejtem, jak też nikt nie pobierze Waszych danych osobowych, bo Wkoło nas nie ma aplikacji zewnętrznych, pobierających dane z serwisu. A rozwiązania tu zastosowane, powinny zaciekawić każdego. Oddajemy Wam do dyspozycji forum dyskusyjne, mocny, rozbudowany dział ogłoszeń, czy też zakładkę A co w mieście, w której społeczność Waszej miejscowości możecie powiadomić o Waszych inicjatywach i imprezach. Ale to co nas wyróżnia na rynku, to strona druga. Za jej pomocą dowiesz się, komu urodziło się dziecko w okolicy, albo kto bierze ślub bez wpisywania imion i nazwisk osób, zamieszkałych wkoło Was. I wisienka na torcie. Najnowsze wydarzenia i ogłoszenia również pojawiają się na stronie pierwszej.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »