Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'nieruchomości':

Sortuj po:

 • EPlocki.pl - Darmowe ogłoszenia w Płocku »

  Szukasz może pracy w Płocku lub w jego okolicach ? Nie możesz jej już znaleźć dłuższy czas ? To dla tego że nie odwiedzałeś jeszcze lokalnego portalu ogłoszeniowego ePlocki.pl Na stronie serwisu każdego dnia w podkategorii " Praca Płock " pojawiają się najnowsze i oczywiście równie aktualne ogłoszenia pracy. Jeśli znajdziesz także czas to można zamieść ogłoszenie w podkategorii " szukam pracy " Ogłoszenie oczywiście można zamieścić zupełnie za darmo. Zapraszam.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Płońsk i okolice »

  Ogłoszenia w Płońsku i jego okolicach to właśnie oferuje nowy portal ogłoszeniowy ePlonski.pl i to wszystko na lokalnym rynku powiatu Płońskiego. W najbliższej okolicy Płońska nie ma żadnego takiego portalu jak nasz... Całkowicie bezpłatny, prosty w obsłudze a przy tym bardzo funkcjonalny. Zapraszam na stronę ;-)

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Ożarów Mazowiecki »

  BWM to firma mieszcząca się w Ożarowie Mazowieckim zajmująca się szeroko pojmowanymi usługami z dziedziny doradzania w sprawach mieszkaniowych. Ekspert od wycen oraz zespół najlepszych ekonomistów jest do dyspozycji dla każdego klienta, który szuka sprawdzonych ekspertów i najlepszej jakości usług. Wycena nieruchomości, opinia dotycząca stanu technicznego, sporządzanie protokołów czy zaświadczeń podpisanych przez biegłego sądowego opiniodawcę to usługi, z których mogą robić użytek zleceniodawcy BWM. Zachęcamy do zaznajomienia się z obszerną propozycją przedsiębiorstwa zaprezentowaną na portalu internetowym, bądź do kontaktu przez telefon.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Asma - Sprzedaż mieszkań na Wildzie »

  Bezspornie kupno nowego mieszkania albo zainwestowanie swoich pieniędzy w mieszkania Poznań - rynek wtórny jest trudną decyzją do podjęcia. Najpierw powinno się znaleźć mieszkanie, które najbardziej będzie odpowiadało. W kolosalnym stopniu może w tym pomóc pośrednik nieruchomości Poznań – przedsiębiorstwo Asma Nieruchomości. Niezmiernie istotne jest to, by biuro obrotu nieruchomościami Poznań było solidne. Należy przypilnować, by konkretna firma, czyli deweloper, oddała mieszkanie we właściwym terminie. Oprócz odwiedzenia biura firmy, warto zajrzeć na fora online, na których są wpisy osób, które posiadają różne doświadczenia. Najlepiej jest nabyć mieszkania Poznań – centrum, gdyż jest to najdogodniejsza lokalizacja. Nabywając mieszkanie od dewelopera ponadto powinno się spróbować negocjacji. Swoją decyzję o nabyciu mieszkania należy przemyśleć wnikliwie, gdyż jest to jedną z ważniejszych decyzji w życiu. Czasem warto wstrzymać się z nabyciem mieszkania i lepiej jest coś wynająć.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy i mieszkania na sprzedaż w Lesznie »

  Przeróżne propozycje nieruchomości Leszno ma biuro nieruchomości Leszno – TK Studio Nieruchomości. Firma poleca mieszkania Leszno, domy, działki, grunty oraz lokale i obiekty. Wszelkie propozycje to sprzedaż mieszkań czy też ich najem. Na stronie online jest osiągalna przyjazna wyszukiwarka, która może być pożyteczna przy poszukiwaniu właściwego mieszkania. Powinno się w niej zaznaczyć rodzaj poszukiwanego lokalu, miejscowość, w której się on znajduje, metraż i przybliżoną cenę. Biuro firmy jest zamieszczone w Lesznie. Biuro gwarantuje pełną mobilność i elastyczność czasową dostosowaną do oczekiwań odbiorcy.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie wspólnotami Warszawa »

  Napiórkowska świadczy administrowanie majątkami w stolicy. Dysponujemy Państwową licencję plus ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC. Na dodatek jesteśmy stowarzyszeni w Polskim Stowarzyszeniu Zarządców Nieruchomości z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się administrowaniem oraz zarządzaniem wspólnotami, a także konsultingiem w tej specjalizacji na terenie Warszawy. Idea zarządzania/administrowania nieruchomościami skierowana jest do: - Wspólnot Mieszkaniowych - Właścicieli kamienic - Posiadaczy nieruchomości lokalowych Zajmujemy się także sprawowaniem nadzoru nieruchomością wyznaczanego przez sąd. Oferujemy właścicielom fachową wsparcie w pokonywaniu problemów związanych z nieruchomościami jak również doradztwo w zakresie między innymi: - organizacji Wspólnot Mieszkaniowych - analiz zgodności funkcjonowania nieruchomości z aktualnymi przepisami prawa - postępowania wieczysto-księgowego - zawiadywania nieruchomością: operacyjnego i strategicznego - umów najmu nieruchomości i wynikających z nich obowiązków i uprawnień dla Właścicieli lokali Zapłaty usług wytyczane są indywidualnie z Nabywcą z uwzględnieniem natury nieruchomości. Zapraszamy do nawiązania kontaktu.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Działki szczecin »

  KUREK NIERUCHOMOSCI to firma pośrednicząca w kupnie-sprzedaży i najmie nieruchomości. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę cechy poszukiwanej posesji i uwidocznią się propozycje, odpowiadające żądaniom. Kancelaria załatwia też obsługę prawniczą i notarialną. Kierownikiem firmy jest pan Grzegorz Kurek, który z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę i uczestniczy także w kontaktach z innymi opiniodawcami. Dysponuje stosownym pozwoleniem i ubezpieczeniem OC. Zapewnia kompetentne podejście do wszelkich zadań i najlepszą jakość usług.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy warszawa »

  ESTIMUS Consulting Nieruchomości to firma Daniela Kaflika z Warszawy. Pan Kaflik to biegły w sprawach majątkowych z kompetencjami. Trudni się wyceną własności i jest konsultantem w tym obszarze. Do wszelkich zleceń podchodzi z szacunkiem i pilnością. Możemy mieć pewność, że zlecenie będzie wypełnione gruntownie i zawsze na czas. Uzyskane uprawnienia weryfikują cenzurki i odznaczenia. Pan Kaflik trudni się także obsługą inwestycji, czyli ekspertyzą i nadzorem budowlanym oraz usługami inżynieryjnymi.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Luksusowe domy w Hiszpani »

  Hiszpania nieruchomości - to teraz dobra okazja do zakupu luksusowego domu w Hiszpanii. W ofercie agencji Casona znajdziesz i takie bogate oferty luksusowych rezydencji w Hiszpanii. Mnóstwo ofert, dobry wybór z Alicante i okolic na Costa Blanca. Odbiory z lotniska w Alicante i Murcia. Sprawdź ofertę kredytowania i wynajmów.

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości »

  Agencja Nieruchomości Panorama z Torunia zapewnia generalną usługę pośrednictwa w handlu nieruchomościami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej agencji nieruchomości, możemy wyjść naprzeciw nawet najbardziej rozbudowanym oczekiwaniom Klientów. Z agencją nieruchomości Panorama z zyskiem spieniężysz swoje mieszkanie, dom, działkę lub biuro, a ponadto będziesz miał pewność, że transakcja odbędzie się w bezpieczny sposób. Doświadczeni pracownicy biura nieruchomości z Torunia są ze swoim Zleceniodawcą na każdym etapie dokonywania transakcji, niezależnie czy dotyczy ona kupna czy sprzedaży mieszkania. Nasza misja zaczyna się podczas pierwszego spotkania, a kończy przy przekazaniu kluczy lub zaklepaniu umowy o sprzedaż nieruchomości. Każda transakcja odbywa się pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości W agencji nieruchomości Panorama doskonale wiemy, że nasi Klienci mogą być nowi na rynku nieruchomości. To właśnie dlatego pragniemy współpracować z Kontrahentem przy każdym etapie transakcji, aby czuwać nad całością. Dzięki profesjonalnemu pośrednictwu, zyskacie bezcenny czas. Przygotujemy i przypilnujemy skomplikowanych dokumentów. Potrzebujesz środków na mieszkanie lub dom? Pomagamy uzyskać naszym Klientom kredyt na zakup nieruchomości. Nie czekaj - już dziś skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości z Torunia. Spotkasz się z uczciwością, profesjonalizmem oraz agentami nieruchomości, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem. O każdego Klienta dbamy w taki sposób, jak sami tego byśmy wymagali od innej agencji nieruchomości!

  Data dodania: 25 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • bungalow Hiszpania »

  Nasze biuro nieruchomości jest w stanie zagwarantować luksusowe nieruchomości w Hiszpanii dostosowane do wymagań bardzo dużo oczekujących klientów. Sprzedaż nieruchomości Hiszpania w naszym wykonaniu dokonywana jest zgodnie z indywidualnym podejściem do wszystkich klientów. W ofercie można u nas odnaleźć między innymi takie nieruchomości jak bungalow Hiszpania bądź też wyjątkowe wille dopasowane do wymagań zarówno mało oczekujących osób zainteresowanych zakupami jak i tych, którzy poszukują najciekawszej nieruchomości. Dodatkowo naszym klientom gwarantujemy inwestycje w Hiszpanii na bardzo interesujących warunkach. Nasze biuro nieruchomości Costa Invest może zagwarantować nie tylko bardzo szeroką ofertę, ale poza tym bardzo bogate wsparcie pracowników naszego biura zajmującego się oferowaniem nieruchomości.

  Data dodania: 11 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpania inwestycje w nieruchomości »

  Gdzież indziej lepiej kupić dom lub mieszkanie za granica niż w Hiszpanii? Agencja o której piszemy to polskiego pochodzenia biuro nieruchomości zaangażowane w sprzedaż posesji na Costa del Sol w Andaluzji. Na stronie znajdziesz cały szereg artykułów poświęconych nieruchomościom w Andaluzji i nieruchomościom na Costa del Sol. Wybrzeże często nazywane Costa del Golf ze względu na dużą ilość pól golfowych w regionie.

  Data dodania: 16 04 2019 · szczegóły wpisu »