Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Łódź':

Sortuj po:

 • Regały metalowe »

  Propozycję dla biur, szatni, gabinetów, recepcji i innych przestrzeni w miejscach pracy prezentuje specjalista ds. mebli biurowych Galter. Zorganizowanie ekonomicznych stanowisk pracy w biurach narzuca konieczność zasobu wiedzy nt. sposobu działania firmy, standardów ergonomii i bezpieczeństwa. Dystrybutor mebli Galter kooperuje z cenionymi wytwórcami – PROFIm, Nowy Styl, Meble Mdd, Meble Ogi Office, Szafy Litpol, Meble MARO, KJK, Konsmetal, Meble metalowe Malow. Dzięki ich zaawansowanym rozwiązaniom organizacyjnym, każde pomieszczenie można zaaranżować w taki sposób, by zaoferować pracującym optymalną swobodę ruchów. Na stronie galter.com.pl przedstawione zostały przykładowe sposoby aranżacji, m.in. wielostanowiskowych miejsc pracy w niewielkich wnętrzach. Meble biurowe – krzesła obrotowe, gabinetowe, lady recepcyjne, idealnie pomyślane szafki na kartoteki, szafki do szatni – to tanie ale solidne konstrukcje dla ceniących praktyczność i nowoczesny design. Dane kontaktowe – Galter, Łodź 606 654 671 lub Katowice 600 739 390.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autokar na wycieczkę »

  Mila – Tour jest łódzkim przewoźnikiem osób. Cennik zawiera czynności za przejazdy jednorazowe i stałe. Siedziba Mila Tour znajduje się w Łodzi. Zakład przedstawia swoją ofertą jednocześnie do pojedynczych przedsiębiorców, jak i do grup zorganizowanych, zakładów podróży, przedszkoli, szkół bądź biur pracy. Przejazdy autokarowe są w stanie być świadczone jako pojedyncze wyprawy, jakkolwiek jest możliwość nawiązania ciągłej współpracy na cykliczne przewozy osób. Mila-Tour to spedytor osób z niezbędnymi dopuszczeniami a także dokumentami mający olbrzymią wprawę w wypożyczaniu autokarów na transport. Dojazd ludzi w dzisiejszym zurbanizowanym społeczeństwie posiada ogromne znaczenie, tak więc, aby temu zaradzić wynajem busów Mila-Tour prężnie działa w tej dziedzinie. Wynajem autokarów z doświadczonymi kierowcami jest udostępniany na wycieczki, wyjazdy integracyjne, imprezy okazjonalne, kulturalne, konferencje, sportowe, kolonie, kursy, obozy, wieczory panieńskie i kawalerskie także przewóz pracowników. Autokary a także busy wynajmowane są z kierowcami i pilotami posiadającymi udokumentowane praktyka do wyznaczonych przedsięwzięć jak przewóz osób na wyprawy turystyczne za niskie ceny. To był opis działalności przewoźnika ludzi Mila - Tour, który prowadzi wynajem busów oraz autokarów w mieście Łodzi, w całej ojczyźnie oraz za granicą. Uśmiechnięte twarze przedsiębiorców po odbytym kursie to powód do dumy.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje wnętrz »

  Zapraszamy na serwis WWW, gdzie pracownia udostępnia bogate portfolio, w którym widnieją realizacje wnętrz i mocno niebanalne projekty kuchni. Tworzymy i pojedyncze pomieszczenia. Realizujemy projekty wnętrz pojedynczych pomieszczeń, najczęściej kuchni, łazienki lub wc. Przy przeprowadzaniu dla interesantów aranżacji wnętrz, bardzo ważne jest indywidualne nastawienie do konkretnego klienta. A nasza specjalność to projekty kuchni, głównie w mieście Łódź. Innym nurtem działalności architektów jest tworzenie nietypowych mebli. Kwestia kosztów jest odrębnie dostosowana w zależności od potrzeb użytkownika, skali włożonej przez nas pracy a także funduszów, które przeznaczą Państwo na projektowanie wnętrz. Nasze studio M&N zajmuje się prawie zawsze projektami kawalerek i wnętrz mieszkań. Dbamy o światło i o przestrzeń w kuchni. Marka projektowa we własnym szerokim wyborze posiada tworzenie kuchni, projekty wnętrz, dokonanie szacunkowych wycen materiałowych i nadzór budowlany. Nasz interes projektowanie wnętrz ulokowany jest w Łodzi. W naszym projekcie wnętrza uwzględniamy oraz wyceniamy materiały budowlane potrzebne do aranżacji, licząc się z budżetem oraz opinią użytkownika tak, by projekt wnętrza miał w ogóle szanse realizacji do końca. Unikalny design wnętrz i luksusową oraz profesjonalną współpracę poleca wytwórnia architektury Studio M&N.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Plakatowanie »

  Plakatowaniem zajmujemy się od 1996r. Obecnie możemy oddać do Państwa dyspozycji słupy i tablice reklamowe pod plakatowanie w ponad 250 miastach na terenie całego kraju. Ze względu na duży zasięg terytorialnymożemy zorganizować i koordynować małe lokalne kamapnie plakatowe jak i duże akcje ogólnokrajowe. Przykładowe miasta, w których wykonujemy plakatowanie to Bielsko Biała, Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdynia, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kraków, Legnica, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Nowy Targ, Opole, Oświęcim, Olkusz, Płock, Poznań, Radom, Słupsk, Trójmiasto, Tarnów, Toruń, Wadowice, Warszawa, Rzeszów, Wrocław, Zielona Góra oraz wiele innych. Plakatujemy zarówno na słupach i tablicach ogłoszeniowych monitorowanych, jak i na nośnikach ogólnodostępnych

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa maglownic »

  Oto trafiłeś na opis serwisu internetowego usług motoryzacyjnych Przekładnia S. C. Szydlik-Jóźwiak, Skompska. Siedziba warsztatu to Pabianice, które znajdują się obok miasta Łódź. Wady z jakimi zawsze nabywcy przyjeżdżają do naprawy samochodowej to: wycieki, luzy, trzaski, braki a również zaniki pomocy, susy na sztabie i nietrzymanie toru drogi. Mechanicy szczycą się nieskazitelnymi umiejętnościami we własnej branży jaką jest regeneracja przekładni kierowniczych. Dobra atmosfera sprawia, że odbiorcy polecają przedsiębiorstwo znajomym. Regeneracja maglownic jest istotną dziedziną działalności zakładu naprawy części układów kierowniczych z województwa łódzkiego. W czasie reperacji układów kierowniczych w samochodzie niezbędne bywają wymiany zużytych części na nowe, którymi są wyłącznie nieużywane i oryginalne uszczelki koyo, pojazd suppliers albo orpav. Naprawa przekładni kierowniczych odbywa się w komfortowych warunkach, gdyż przestronna hala pozwala na szybką a także sprawną obsługę. Auto - mechanika pojazdowa wychodzi naprzeciw klientowi oraz spełnia jego oczekiwania, gdyż jest elastyczna w stosunku do jego wymagań. Pracownicy w firmie Przekładnia świadczą czynności takie jak naprawa maglownic a również regeneracja przekładni. Firma specjalizuje się w naprawie maglownic a także przekładni, która to stosuje tylko przetestowane uszczelniacze posiadające mocno wytrzymałość ciśnieniową. W mieście Warszawa oraz w Łodzi prowadzony jest również skup zużytych, niepotrzebnych części od układów kierowniczych jak maglownica. Możliwości a również detale na stronie WWW Przekładni S. C.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wystrój i aranżacja wnętrz - Łódź »

  Witaj. Pracownia architektury wnętrz Consell Łódź zaprasza do skorzystania z szerokiej palety czynności. Dzięki nam aranżacja wnętrz i projektowanie wnętrz nabierają zupełnie nowego znaczenia. Łódź, warszawa i okolice to teren naszych działań. Nasze projekty są w stanie objąć także prace na dużych powierzchniach, wspólnie zbudujemy na nowo Wasze domowe ognisko. Aranżujemy także pojedyncze wnętrza i projektujemy aranżacje kuchni, projekty balkonów a również aranżacje łazienek. Aranżacja wnętrz a również wyposażenie wnętrza to dla naszego zespołu kluczowa sprawa. Proponujemy generalne rozwiązania, zajmując się poszczególnymi etapami prowadzonych inwestycji, poczynając od layoutów koncepcyjnych oraz planowanej wizji, aż do ostatecznego wizerunku grafiki wykonawczej. Wykonujemy aranżacje całych domów mieszkalnych, budynków jednorodzinnych i galerii handlowych. Projektowanie wnętrz mieści się w Łodzi, gdzie można przyjść porozmawiać i ustalić szczegół współpracy. Wiemy jak istotne jest dla twojej osoby przytulne mieszkanie, do którego ochoczo wracamy, i które będzie wymarzonym azylem. Budujemy projekty wnętrz tak jak dekoracje na specjalne okazje, wesela a także śluby. Wraz z projektem, który Wam przedstawiamy dokonujemy orientacyjnej, ale prawie dokładnej wyceny środków i czasu potrzebnego na zrealizowanie layoutu. Posiadamy praktyka w realizacji projektów wnętrz oraz wiemy jak należy przygotować wnętrze, aby bardzo dobrze się w nim czuć. Łódzkie marka architektoniczne zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Łódź »

  Gadżety reklamowe to niemal podstawa każdej kampanii reklamowej w dowolnej firmie na świecie. Nie od dziś wiadomo, że najłatwiej zapamięta się coś, z czym mamy kontakt fizyczny, coś czego możemy dotknąć, co ma określony kształt. Wie to każda agencja reklamowa na świecie niezależnie czy jej polem działania jest Łódź czy Madryt. Dodatkową atrakcyjnością gadżetu reklamowego jest możliwość zabrania go ze sobą do domu albo do pracy, a czasami na wakacje lub dosłownie wszędzie, jak na przykład breloczek przy kluczykach do samochodu – mamy go prawie wszędzie razem z kluczykami. I wszędzie widzimy logo, nazwę firmy, może hasło reklamowe, jakiś adres strony. Agencja reklamowa z Łodzi zapewnia, że gadżety reklamowe są fundamentem sukcesu marketingowego. Gdyby tak nie było, pewnie nie byłyby aż tak popularne. Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy faktycznie gadżety reklamowe tak bardzo zawładnęły rynkiem to wystarczy, że zerkniesz jakich długopisów używasz. W domu prawie wszystkie z innym nadrukiem firmowym, każdy z innej instytucji i jeszcze jedno-już od lat nie kupiłeś żadnego długopisu, choć masz ich zdecydowany nadmiar. Oto siła gadżetów reklamowych. Są dosłownie wszędzie. Koszulki, reklamówki, długopisy, breloczki, znaczki, kubki można wymieniać bez końca, a i tak to wszystko masz. Dlaczego więc nie zdecydować się na taki sam krok? Czemu Twoja firma miałaby stracić na reklamowaniu się za pomocą gadżetów reklamowych skoro inni zyskują? Trzeba tylko mądrze wybrać wśród tysięcy gadżetów. Wśród wielu firm działających w branży reklamowej agencja reklamowa Delight (Łódź) postawiła mocny akcent na gadżety reklamowe. Na stronie agencji reklamowej z Łodzi znajdziesz szerokie spektrum gadżetów, więc zastanów się, wybierz coś i działaj, bo sukces może już zależeć tylko od Ciebie.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mixdental stomatologia »

  Witaj na stronie stomatologii Mixdental Łódź. Za jakość usług dentystycznych odpowiada wiele czynników, począwszy od dobranej aparatury, poprzez użyte implanty i doświadczenie stomatologów. Stomatologia Wawrzynkiewicz z Łodzi od lat wstawia implanty zębowe a o jej usługach świadczą pochlebne opinie klientów. Zdjęcie do leczenia kanałowego można zrobić w gabinecie Mixdental, który wykonuje rentgen zębów. Ortodoncja z Łodzi pomaga utrzymywać właściwy zgryz poprzez odpowiednią diagnozę i dobór aparatu na zęby. Wyspecjalizowanie gabinetów ortodoncji, implantologii oraz RTG zębów składa się na kompleksowy zakres działań stomatologicznych. Klinika Mixdental Łódź ze szczególną starannością dba o Państwa opiekę medyczną oraz jakość oferowanych usług. Stomatologia Pani doktor Wawrzynkiewicz proponuje nie tylko wypełnianie ubytków, ale również ortodoncję Łódź, endodoncję i rentgen zębów. Dzięki temu otrzymują Państwo profesjonalną i kompleksową obsługę fachowców z dziedziny medycyny stomatologicznej.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia podatki »

  Łódzka firma Rewolucja Umysłów proponuje Tobie generalne szkolenia z amplitudy wąskiej strefy tematycznej, jaką są podatki. Zakład Rewolucja Umysłów to wiodący prym zakład szkoleniowy zajmujący się przede wszystkim tematem szkoleń podatkowych - vatowskich. Podejmujemy się współpracy z każdą agencją. Potrzebna jest wykwalifikowana księgowa, która świetnie orientuje się w tematyce podatkowej. Kursy vatowskie prowadzone są wiele razy pod względem usprawnienia podatkowego. Uczestnicy instruowani są w jaki sposób prowadzić księgi usługowe a również księgi przychodów oraz rozchodów. Znamy się na podatkach i na aktualnym prawie podatkowym, dzięki czemu doradzamy Tobie jak sprawić by Wasze hurtownie stały się rentowne. Na szkoleniach zajmujemy się: kontrola podatkową, kontrola skarbową, postępowaniem podatkowym, ordynacją podatkową, prawem karnym-skarbowym, prawem bilansowym, podatkami dochodowymi, podatkiem vat, podatkiem majątkowym, podatkiem lokalnym. Dobra znajomość podatków powoduje, że firma działa sprawniej nie tonąc w nawale podatkowym oraz w nieprawidłowo wypełnionych formularzach. Rozwiążemy problemy związane z inwestycjami, fakturowaniem, księgowaniem, rozliczaniem, deklarowaniem podatków, sprzedażą albo i zarządzaniem oraz administracją. Szkolenia podatkowe przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę trenerów podatkowych, którzy ten ciężki a też zawiły język potrafią przekuć na zrozumiałą treść. Materiały pomocnicze ułatwią przyswojenie wiedzy, zrozumienie zagadnień. Wybór szkoleń vat znajduje się na witrynie internetowej. Namawiamy do dzwonienia a również dowiadywania się o warunki i terminy szkolenia oraz podatki.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Neomedica »

  Nasze centrum medyczne Neomedical zostało otwarte na początku 2014 roku. Obecnie posiadamy wielu zadowolonych z naszej opieki medycznej pacjentów i zachęcamy cię do dołączenia do ich grona! W Neomedical czekają na ciebie lekarze ponad dwudziestu specjalności, w tym między innymi kardiolog, okulista, dermatolog, proktolog, onkolog, endokrynolog, ortopeda Łódź. Również skorzystać można u nas z profesjonalnej diagnostyki z użyciem zaawansowanych urządzeń i z drobnych zabiegów. Zapraszamy do Neomedical!

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obuwie dla dzieci »

  Witaj na witrynie producenta butów dla dzieci. W sklepie z obuwiem dziecięcym Memo każdy rodzic znajdzie dla swojego dziecka coś odpowiedniego. Prawidłowe obuwie to takie, które głównie jest wygodne i powoduje uczucie komfortu przy użytkowaniu. Dziecko to mała istota, która zasługuje na szczególna uwagę z bardzo wielu względów. Zarazem dla dziecka to wygląd butów posiada największe znaczenie. Z tego także powodu obuwie dziecięce Memo to inwestycja w przyszłość i dobro dziecka. Buty dla dzieci powinny być wdrożone z materiałów przyjaznych stopie, zazwyczaj takich, które zwiększają komfort zamawiającego. Nasze obuwie dziecięce wykonywane jest jedynie z naturalnych materiałów, a wszelkie wkładki ortopedyczne dopasowywane są dla konkretnego dziecka. Już dziś podaruj swojemu dziecku obuwie dziecięce Memo.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Łódź »

  Kancelaria prawna Adwokat Anny Janickiej proponuje Państwu swoje usługi w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych, jak również osób fizycznych. Adwokat Anna Janicka prowadzi kancelarię prawną w Łodzi od wielu a i cieszy się zaufaniem osób, które skorzystały z usług adwokackich. Adwokat specjalizuje się w sprawach o odszkodowania z tytułu błędów lekarskich, jak również reprezentuje stronę na sprawach rozwodowych. Jeśli zatem poszukujecie Państwo: adwokat rozwody Łódź, to adres adwokat Anny Janickiej jest tym, pod który należy zgłosić się jak najszybciej, by otrzymać fachową i rzetelną pomoc. Kancelaria odszkodowawcza działa w Łodzi, w centru a dokładne dane z adresem i telefonem kontaktowy do Adwokat Anny Janickie każdy znajdzie na stronie domowej Pani Adwokat. Jeśli mieli Państwo kiedykolwiek z problemem jakim są błędy lekarskie, to doskonale zdajecie sobie spraw z tego jak trudno uzyskać odszkodowanie z tytułu błędów lekarskich. Długotrwałe postępowanie, jak również skomplikowane przepisy prawne i zawiły język sprawiły, że trudno samodzielnie poradzić sobie z uzyskaniem odszkodowania. Adwokat Anna Janicka posiada odpowiednie przygotowanie, praktykę i doświadczanie dlatego warto powierzyć sprawę kancelarii odszkodowawczej w Łodzi. Kancelaria prawna (łódź) posiada liczne sukcesy, również w zakresie negocjacji i mediacji między stronami konfliktu. Jeśli poszukujesz kancelarii prawnej lub kancelarii odszkodowawczej w Łodzi, to adwokat (rozwody łódź) Anna Janicka pozostaje do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Łożyska łódź »

  Nasza hurtownia łożysk oferuje tylko jakościowe i ogromnie trwałe łożyska – robiąc zakupy w naszej firmie mają Państwo gwarancję najlepszej jakości oraz solidności. Oferujemy tylko przetestowane i pewne marki, takie jak przykładowo codex. Bez wątpliwości będą Państwo ogromnie zadowoleni z naszych usług, dlatego już dzisiaj zachęcamy do drobiazgowego zapoznania się z całą naszą zasobną ofertą. Zachęcamy także do zaznajomienia się z naszym cennikiem, w jakim odnajdą Państwo ogromnie atrakcyjne i niesłychanie przystępne ceny.

  Data dodania: 19 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Geotechnika »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje produkowaniem usług geologicznych i geotechnicznych. W gamę oferowanych przez moją firmę zadań wchodzi też sporządzanie opinii geotechnicznych różnego rodzaju. Jeżeli zajmujesz się poszukiwaniem złóż to nasza firma pomoże Wam odnaleźć w tym momencie to co Cie interesuje. Badania terenu, którymi się zajmujemy pomagają uzyskać naprawę świetne efekty. Najważniejszą dobrą właściwością mojej firmy jest ponad 15 letnie praktykę a to umożliwia nam być pewnym, że wszystko co przygotowujemy robione jest w zgodzie z najwyższymi normami. Namawiamy kontrahentów z całej Polski. Niezależnie jakich usług będziesz chciał korzystać to damy Tobie starannie to czego oczekujesz. Geotechnika w naszym wykonaniu jest dokładna, szybka i sprawna. Nasze badania za każdym razem pomogą Wam zdobyć to czego potrzebujesz.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Myjnie »

  Jeżeli już marzysz o tym żeby Twój samochód wyglądał czysto i tak jak z salonu to ze stuprocentową pewnością dobrze jest skorzystać z usług mojej korporacji. Trudnimy się wykonywaniem profesjonalnych usług tego typu. Zadbamy o Twój samochód tak jakby to był nasz. Dzięki naszym usługom umyjemy samochód, ale także znajdzie się on również na myjni. Jesteśmy pewni, że korzystając z naszych usług Państawa pojazdy samochodowe będą wyglądały praktycznie tak jakby wyjechały prosto z salonu. Realizujemy takie usługi jak polerowanie lakierów i renowacja reflektorów. Usługa polerowania reflektorów nie tylko poprawia wygląd samochodu, ale też jakość świateł, które masz. Dzięki temu będzie Ci się całkiem dobrze jeździło po drodze. Jesteśmy pewni, że każde powierzone nam zadanie zrobione przez naszą firmę na najwyższym poziomie. Gwarantujemy, że z całą pewnością nie raz jeszcze wrócicie do zastosowania naszych usług.

  Data dodania: 17 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Łódź - INESS HOTEL »

  Witamy serdecznie na naszej kompetentnej stronie. Odnajdą na niej Państwo wszystkie niezbędne i znaczące informacje odnośnie naszego hotelu. Nasz Hotel Łódź posiada niesłychanie okazałą ofertę, w jakiej odkryją Państwo między innymi wygodne oraz w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz sale szkoleniowe łodź. Proponujemy też kameralne pokoje, nowocześnie umeblowane i niesłychanie komfortowe. Nasze Łódź Hotele cieszą się cudowną opinią zarówno wśród klientów prywatnych jak i wśród firm i przedsiębiorstw. Odkryją u nas Państwo nie tylko wygodę oraz komfort, ale również świetną obsługę, która zawsze bardzo chętnie pomoże Państwu w każdej sytuacji. Mało tego cechuje nas niezwykle atrakcyjny i bardzo przystępny cennik, z którym także mogą się Państwo poznać na naszej stronie internetowej. W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami.

  Data dodania: 23 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Deratyzacja - "JARCHEM" »

  Jeżeli potrzebny jest Wam ekspert od deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji to nasza spółka bez wątpienia spełni pokładane w niej nadzieje. Działamy od 91 roku zeszłego wieku a także przez te długie lata naszej działalności zdobyliśmy bardzo duże wiedzę praktyczną w zakresie wykonywanych przez moją firmę usług. Jesteśmy podjąć się w praktyce każdego zapotrzebowania. Robimy między innymi likwidację plag komarów, odgrzybianie, a oprócz tego osuszanie budynków, zwalczanie owadów, usuwanie skażeń mikrobiologicznych, a oprócz tego multum innych. Pozytywną właściwością naszej firmy jest fakt zatrudniania doświadczonego personelu, który poradzi sobie z każdym kłopotem. Zaufaj najlepszym profesjonalistom od zwalczania problemów ze zwierzętami i dodatkowo zagrożeniami mikrobiologicznymi. Z nami pozbędziesz się problemów.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blaty kuchenne Morganit »

  Nasi kamieniarze bardzo chętnie wykonują swoją pracę związaną z obróbką kamienia. To bardzo ważne, ponieważ za każdym razem podchodzą do swojej pracy odpowiedzialnie i przykładają najwyższą uwagę do szczegółów. Bardzo często wykonujemy blaty kuchenne, które starannie mierzymy, obrabiamy na hali produkcyjnej, a następnie zabezpieczamy starannie przed montażem by nasz klient nie miał z blatem w przyszłości problemów.

  Data dodania: 19 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • DJ Łódź »

  Szukasz dobrego DJ-a na przyjęcie ślubnę lub studniówkę? Nie mogłeś lepiej trafić! DJ Rooby to słuszny wybór i człowiek, któremu możesz powierzyć jeden z najpiękniejszych momentów Twojego życia - imprezę weselną. Oprócz imprez weselnych, w mojej szerokiej ofercie znajdziecie też obsługa studniówek. Wyróżnia mnie pasja, sumienność oraz dobre zaplecze sprzętowe. Dj Rooby to gwarancja satysfakcji. W kwestii przygotowania wesela, zdaję sobie sprawę jak istotne są detale. Pracuję na imprezach okolicznościowych w weekendy, więc środek tygodnia przeznaczam na rozmowy z Kontrahentami i analizowanie warunków kontraktu. Z reguły serwuje tradycyjne utwory, ale pozostaję otwarty na nowatorskie trendy oraz rzecz jasna na życzenia Klientów. Korzystając z moich usług zyskujesz gwarancję profesjonalizmu od początku do końca wesela. Nie piję alkoholu i poświęcam się w całości swojej pracy. Mam przekonanie, iż przyjęcie weselne musi być czymś absolutnie wyjątkowym. Moim sporym atutem, który wyróżnia mnie spośród konkurencji jest to, że działam w duecie. Moi Kontrahenci mogą wybrać spośród dwóch opcji - DJ + konferansjer lub DJ + wokalista/akordeonista. Czemu właśnie takie rozwiązanie? W duecie, mamy znacznie więcej możliwości w temacie zabaw dla gości oraz wyborze rekwizytów. Posiadamy w arsenale nagłośnienie, które świetni sprawdzi się na weselach oraz pozostałych imprezach, nawet do 700 osób. Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości, a jeśli spodoba Wam się oferta, skontaktuj się ze mną w celu dogadania się co do terminu. Masz możliwość negocjacji ceny.

  Data dodania: 01 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sztancowanie Łódź »

  Naszą drukarnię tworzą ludzie, którym możecie śmiało zaufać. Zapraszamy do kontaktu z firmą, która już od wielu lat obecna jest na rynku i cieszy się zaufaniem między swoich klientów, polecających nasze usługi dalej. Przekonajcie się, że Inex to ludzie, którzy zawsze oferują Wam indywidualne dopasowane rozwiązania zgodne z Waszymi potrzebami. Jesteśmy specjalistami, o ile chodzi o świadczenie usług poligraficznych. Bez zarzutu wiemy jak powinien wyglądać wykwalifikowany druk opakowań, które muszą być nie tylko solidne a oprócz tego funkcjonalne, ale również muszą się w odpowiedni sposób prezentować. Zatrudniamy najlepszych ludzi pracujących na innowacyjnych maszynach, z tej przyczyny wszystkie usługi zawsze wykonujemy na czas. Możecie być również pewni, że wszyscy klienci mogą oczekiwać na najlepsze stawki cenowe na rynku.

  Data dodania: 24 04 2021 · szczegóły wpisu »