Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kurtyny':

Sortuj po:

 • EI 30 »

  Towary z EF Polska budzą niezmiernie duże zainteresowanie. Zarówno rolowana brama przeciwpożarowa jak i zagwarantowane tutaj kurtyny dymowe, cieszą się dobrą sławą wśród konsumentów. Na prośbę odbiorcy przesuwana brama przeciwpożarowa może zostać pokryta kolorem. W tym celu uformowano należytą paletę barw. Ekranowanie elektromagnetyczne to następna propozycja tego projektanta. Przesuwana brama przeciwpożarowa jest zaopatrzona w odpowiednio ukształtowany blat. Za jego sprawą zagwarantowana jest znakomita odporność ogniowa, między innymi EI 30 bądź EI 60. Ochrona przeciwpożarowa powinna być jednym z głównych celów każdego przedsiębiorcy. Bramy pożarowe to znakomita inwestycja. Nowoczesne rozwiązania, takie jak bramy przeciwpożarowe, charakteryzują się właściwą efektywnością. Spółka EF Polska para się nie tylko dystrybucją bram, lecz też opracowywaniem ich konstrukcji. Do produkcji bram dźwiękoszczelnych użyto stalowych konsoli łożysk.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie teatralne »

  Oświetlenie na scenie każdego teatru spełnia najważniejszą rolę. Wbrew pozorom praktycznie żadne przedstawienie nie może być wykonane jeżeli nie będzie odpowiedniego światła. Aby zdobyć odpowiednie efekty świetlne potrzebne są takie szczegóły wyposażenia jak sztankiety oświetleniowe i kilka innych. W naszej spółce dostępne jest wszystko co sprawia, że oświetlenie sceniczne będzie wypasione. Nasza firma posiada w dystrybucji wszystko co zapewni zadowolenie z oświetlenie. Oświetlenie teatralne przede wszystkim musi być mocne ażeby dostarczyć stosowny poziom światła. Zapewniamy, że dzięki naszym usługom otrzymają Państwo z uwagą takie towary jak są Tobie potrzebne. Zapraszamy do sprawdzenia mojej oferty a na pewno zadowolimy was. Zatrudniamy tylko najlepszych pracowników, którzy wiedzą jak was obsłużyć tak abyście byli zadowoleni.

  Data dodania: 15 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory Wrocław »

  Jako jedna z niewielu firm we Wrocławiu proponujemy swoim kontrahentom niezawodne przepustnice a także kurtyny powietrzne w bardzo rozsądnej cenie. Nasze innowacyjne kurtyny powietrzne, to niezawodne urządzenia, które można używać przy wejściu w celu stworzenia odpowiedniej bariery dla powietrza napływającego z zewnątrz. Jeżeli chcą Państwo złagodzić zmianę temperatury pośrodku powietrzem wewnętrznym, a zewnętrznym, to nasze kurtyny powietrzne są tym czego szukacie. Zapewniamy fachowe doradztwo, przystępne ceny w kraju i szybką dostawę na terenie całego kraju. Nasze kurtyny to doskonała propozycja także dla tych osób, które chcą zmniejszyć koszty grzania i również chłodzenia. Jest to także idealne sposób dla osób chcących zabezpieczyć się przed kurzem a oprócz tego bardzo niebezpiecznymi zanieczyszczeniami.

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »