Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'gabinet kosmetyczny':

Sortuj po:

 • Cellulogia Pruszków »

  Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Derma Care Pruszków świadczy usługi związane z dbaniem o cerę, dłonie i ciało. Oferta została przygotowana w taki sposób by sprostać oczekiwaniom klientów. Znaleźć w niej można zabiegi tj.: depilacja laserowa, peelingi, manicure, liposukcja ultradźwiękowa i wiele innych. Usługi proponowane przez salon kosmetyczny Derma Care oraz cennik zaprezentowano na stronie internetowej www.derma-care.pl. Zachęcamy do wizyt w naszym salonie.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rosaline - Salon kosmetyczny Wrocław »

  Trwanie wspaniałej Europejki opiera się na codziennych czynnościach oraz poszerzaniu kariery. żywot w ciągłym zagonieniu i zdenerwowaniu, a jak tu znaleźć sekundę na pielęgnowanie swojej skóry, o urodę i naturalne piękno. Jak wyszukać wolną chwilę na dobór dobranych balsamów, perfum, toników. Przecież nie mamy nawet pięć minut na to, żeby wysiadywać cenne godziny w studiach kosmetycznych, jesteśmy zmuszeni zatem zrobić sobie taki niewielki salon w naszej prysznicu. Są niestety procesy jakich samodzielnie nie damy rady zrobić. Akrylowe paznokcie w stylu tipsów, są być wykonywane prze zawodową kosmetyczkę. Ale w jakim miejscu rozwijać tego typu umiejętności, kiedy nie mamy nawet pięciu minut, aby tak jak trzeba podjeść. Ludzie gadają, że uroda nie jest najważniejsza. Ja jednak wyznaję zasadę, że wpierw klientkę się widzi, a później się go bardziej poznaje. Wiem, że najistotniejsze jest to, co ma się w głowie i w duszy, że liczy się wygląd zewnętrzny. Uroda nie trwa wiecznie i ostaje się wtedy to co mamy w sobie i wnętrze człowieka. Ale jak brzmi staropolskie przysłowie w zdrowym ciele, zdrowy duch. Dlatego warto o swoją twarz, trzeba zatroszczyć się o to, aby olśniewająco wyglądać w każdej chwili.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Infekcje u dzieci »

  CDT Medicus jest to przychodnia lekarska, która została stworzona, specjalnie dla mających wysokie wymagania pacjentów. U nas każdy może w całości zatroszczyć się o swoje zdrowie, mamy dużo gabinetów specjalistycznych w jednym miejscu. Wśród naszej załogi mamy tylko wysoko kwalifikowanych lekarzy, dbamy także o sympatyczną i rodzinną atmosferę. W naszych punktach przyjęć możesz np. wyleczyć infekcje u dzieci, wykonać różnorodne zabiegi i badania jak np. artroskopia, gastroskopia, mikrochirurgia ręki czy też określić powody kaszlu. Ciepło zapraszamy na naszą stronę www i do ośrodków zdrowia.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja laserowa poznań »

  Oaza Urody to poznański Gabinet Odnowy. Jest to miejsce dbania o urodę żeńską oraz tak samo męską. Oferta gabinetu obejmuje zabiegi na twarz i ciało, formowanie sylwetki oraz kurację pod ciśnieniem. Przyjmuje tutaj kosmetolog, dietetyk, dermatolog i dentysta. Załoga to wykwalifikowany zespół ludzi. Dysponują zaawansowanym sprzętem i markowymi specyfikami. Gwarantuje to usługi najwyższej jakości. Oaza Urody to specyficzne miejsce, gdzie dominuje miła atmosfera a każdy pacjent jest tak samo wart uwagi.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Salon kosmetyczny poznań »

  Pan Marek Woźnicki prowadzi Przedsiębiorstwo Usług Kamieniarskich w Otwocku. Jest to rodzinna firma, która działa już prawie 50 lat. Para się planowaniem i produkcją nagrobków. Propozycja wymienia nagrobki pojedyncze, dwuosobowe, rzeźby, flakony i ławy. Galerię produktów idzie oglądać na stronie www. zakładu. Firma tworzyła nagrobki sławnych ludzi, których najbliżsi polecają instytucję. Profesjonalny zespół i zaawansowana technologia gwarantują wysoką jakość usług i całkowite zaspokojenie kontrahentów.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »