Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'foliowe':

Sortuj po:

 • Fartuchy na rolce, roli, foliowe, »

  Szukacie|Poszukujecie} być może Państwo w tym momencie fartuchów jednorazowych, które jak chyba wszyscy wiedzą, są czymś piekielnie istotnym w bardzo wielu branżach ekonomii? Zatem chcielibyśmy odesłać po fartuchy na stronę internetową firmy FOLMET BIS, która posiada bardzo długie doświadczenie w temacie produkowania fartuchów. To jasne: po 1989 roku zaczęto w naszym kraju zwracać większą uwagę na to wszystko co jest związane z BHP. I co jak co, lecz jeżeli jakiś zakład - chociaż w sumie nie tylko, zamawia u nas fartuchy ochronne może mieć pewność, że dosłownie wszystko będzie możliwie jak najlepszej jakości. Proszę wiedzieć, iż autentycznie każdy fartuch ochronny, który produkujemy spełnia wszystkie normy, zwłaszcza, że posiadamy jakże prestiżowy certyfikat - nadany przez Polski Związek Higieny.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Worki do węgla z nadrukiem »

  Benmar jest jednym z wiodących wytwórców siatki ogrodzeniowej oraz wyrobów do pakowania. Posiada w swojej ofercie materiały znanych oraz docenianych wytwórców, zapewnia kompetentną obsługę i indywidualne rozwiązania dopasowane do Nabywcy. W swojej ofercie posiada przeróżnego typu worki na opał: worki do węgla, ekogroszku, brykietu czy miału. Można je zakupić w tradycyjnych wymiarach, zatem na 5 kg, 10 kg, 20 kg, 25 kg, 50 kg, i oryginalnych – robionych na zamówienie. Worki do węgla mogą być wyprodukowane w tonie czarnym, niebieskim, czerwonym, białym i takich, których zażyczy sobie Nabywca. Oprócz przygotowania worków, przedsiębiorstwo oferuje usługi utworzenia indywidualnego projektu graficznego, jaki na takim worku zostanie umieszczony. Wybrane worki do węgla z nadrukiem wytworzone przez przedsiębiorstwo Benmar spełniają wszystkie warunki technologiczne i posiadają estetyczny styl. Dodatkowo mogą być wyposażone w dane o wartości energetycznej opału. Worki do węgla są wytrzymałe oraz mają odporny i precyzyjny nadruk. Za to kaptury foliowe wykorzystuje się jako powłokę osłonową do artykułów ulokowanych na paletach. Doskonale odgraniczają je od nieprzyjaznych czynników zewnętrznych, np. od uszkodzeń, jakie mogłyby zaistnieć podczas przewożenia. Są porównywalne do kapturów termokurczliwych, jednak tutaj do zabezpieczenia towaru nie potrzeba żadnych skomplikowanych narzędzi. Można je zużyć do pakowania zbiorczego materiałów oraz jako wkładkę do powlekania ogólnych powierzchni. Kaptury foliowe nadają się do towarów, które czeka czasochłonna trasa transportowa.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Torby, flagi i gadżety, pełna obsługa firm »

  Firma APR-Informmax produkuje torby papierowe typu lux, oraz exclusive, reklamówki foliowe typ market oraz DKT a także reklamówki oxybiodegradowalne. W naszej ofercie znajdą Państwo również wafle pod kufle, z nadrukiem, wafle kartonowe oraz tace barmańskie z warstwą antypoślizgową i nadrukiem. Wykonujemy również hologramy z nadrukiem indywidualnym, ulegające zniszczeniu przy próbie odklejania, długopisy z nadrukiem lub grawerem oraz kufle szklane i ceramiczne z nadrukiem metodą kalkomanii czyli wypał w wysokich temperaturach. Dzięki temu nadruk jest trwały. Tą samą techniką wykonujemy nadruk na pokalach i szklankach do piwa. Proponujemy również kubki plastikowe i papierowe z nadrukiem jedno lub dwustronnym. W naszej ofercie znajdują się również serwetki oraz rozetki papierowe z nadrukiem oraz kalendarze książkowe i planszowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Producent worków foliowych »

  Firma Halinex to innowacyjna Hurtownia Opakowań, która od wielu lat proponuje swoim klientom dobrej jakości opakowania z folii w niezwykle rozsądnej cenie. Nasza propozycja skierowana jest lecz również do klientów hurtowych, ale także do klientów indywidualnych. Jako jedna z niewielu firm w Polsce proponujemy worki strunowe, których bezcelowo szukać w konkurencyjnej propozycji sprzedażowej. Posiadamy innowacyjną drukarnię fleksograficzną, dzięki czemu możemy świadczyć kompleksowe usługi nadruki. Oryginalne opakowania z folii z indywidualnym nadrukiem mogą pełnić doskonałą formę reklamy. Na rynku działamy od ponad 25 lat i również przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować wysoką pozycję na rynku a także zrealizować wielu stałych klientów. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego w którym mogą Państwo zamówić wszystkie nasze artykuły.

  Data dodania: 21 06 2020 · szczegóły wpisu »