Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Fohow':

Sortuj po:

 • Fohow »

  Produkty Fohow na stronie internetowej fohow. info. pl to oryginalne, sprowadzane z Chin suplementy, przede wszystkim z grzybów wyższych - kordicepsu chińskiego, linchzi. Kordiceps to niezwykły grzyb rosnący w wysokich górach w Chinach. Dostępne są u nas produkty takie jak: rozgrzewające pasy faradyczne łączące efekt podczerwieni i magnetoterapii, walczą ze wszelkiego rodzaju bólami. Fohow bazuje na Tradycyjnej Medycynie Chińskiej oraz najnowszych osiągnięciach medycyny. Posiadamy również tampony dla kobiet Guifei Bao znane również po nazwą Perły Księżniczki. Suplementy diety, posiadające w składzie chiński grzyb Kordiceps (maczużnik chiński) przyczyniają się na wzrost siły mięśni oraz zwiększają wydajność organizmu. Fohow prowadzi wiele badań dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności oferowanych produktów. Najbardziej polecamy suplementy takie jak: Fohow Liqid, Sanbao, Eliksir Feniks - Oral Liquid Fohow. Zapraszamy.

  Data dodania: 29 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fohow Feniks »

  Cordyceps sinensi to niezwykły grzyb wyższy, który występuje wysoko w Himalajach. Potrafi przetrwać temperatury od -30 stopni do +30 stopni. Jest bardzo odporny na zmieniające się warunki atmosferyczne. Wykazuje też bardzo silne właściwości prozdrowotne. Jest grzybem trudnym w pozyskaniu i dlatego drogim w zakupie. Polecamy cordyceps w płynie Fohow Oral Liquid, oraz tampony Fohow z kordicepsem. Odwiedź nas i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 21 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fohow Kordiceps »

  Tradycyjna Medycyna Chińska (TMC) licząca blisko 4tys. lat ciągłej tradycji jest co raz bardziej doceniana wśród osób z Europy. TMC opiera się na na filozofii taoistycznej, obserwacji natury, cykli i przepływów różnego rodzaju energii, procesów przemijania i powstawania, wzajemnych oddziaływań i harmonii. Firma Fohow opiera produkcję swoich preparatów właśnie na TMC, produkty takie jak sanbao, Fohow Oral Liquid - Kordiceps w płynie jest suplementem docenionym nie tylko Chinach ale i na całym świecie. Polecamy również Perły Księżniczki - Guifei Bao.

  Data dodania: 28 03 2018 · szczegóły wpisu »