Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ekonomia':

Sortuj po:

 • Namioty halowe »

  Nasza firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i wynajmem namiotów halowych. Zapraszamy do zapoznania się z różnorodną ofertą na hale namiotowe o szerokim przeznaczeniu - sprawdzają się zarówno jako hale magazynowe, hale wystawowe, hale sportowe, a także stragany handlowe i hale imprezowe. Namioty oparte są o konstrukcję aluminiową, mało ważą i są ładnie wykonane, a zarazem odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zróżnicowanie kształtów umożliwia zmontowanie hali w dowolnym miejscu i dostosowanie jej do swoich potrzeb. Gorąco zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową i zaznajomienia się z ofertą.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telefon systemowy »

  Aby sprostać oczekiwaniom klientów, Stemlogic opracowała ciekawą ofertę usług telekomunikacyjnych. Wśród dostępnych u nas rozwiązań są m.in.: wirtualna centrala telefoniczna (VPBX), z powodzeniem zastępująca konwencjonalne rozwiązania opierające się na fizycznych centralach, system Call Center, którego zadaniem jest wspomaganie telefonicznej obsługi klientów, telefonia VoIP. Stemlogic przygotował dla Państwa też telefony stanowiące wyjątkowo istotną część systemu telekomunikacyjnego. Oferta Stemlogic obejmuje linie produktowe aparatów o różnych zastosowaniach, w tym telefon ISDN, telefon konferencyjny, telefon systemowy,telefon VoIP. Stosowane przez nas rozwiązania telekomunikacyjne zapewnią Państwu mnóstwo zysków, m.in. obniżenie kosztów za telefon. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Stemlogic.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ragus.pl - drukarnia offsetowa »

  Przedsiębiorstwo ragus. pl funkcjonuje na rynku już ponad 50 lat. Przedsiębiorstwo stworzone jako rodzinna firma wychodzi z założenia, że tak jak o rodzinę - dba się o wytworzoną pracę. Nasza firma dąży do jak najlepszej jakości pracy. Wprowadza najnowocześniejsze techniki, a przez lata skompletowało zespół najlepszych specjalistów. Ułatwiamy usługodawcą proces tworzenia marki oraz podwyższania reputacji i potwierdzenia ich firmy na rynku. Udaje się to poprzez dostarczanie narzędzi typu katalogi, teczki firmowe czy segregatory z logiem firmowym itp. Kolejnym działaniem jest konstruowanie i dostarczanie opakowań wysokiej jakości. Oferowane produkty są zarówno ciekawe wizualnie i ich zalety są wyraźnie podkreślone. Projektujemy również produkty POS co umożliwia zwiększanie sprzedaży i wartości marki.

  Data dodania: 22 03 2019 · szczegóły wpisu »