Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'edukacja':

Sortuj po:

 • Progres Słupsk »

  Życie szachowe w Słupsku organizowane jest przez firmę Progres. Przedsiębiorstwo zajmuje się nauczaniem gry w szachy oraz organizacją turniejów szachowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową oraz komunikatami turniejów szachowych w Słupsku. Dodatkowo na stronie opublikowany jest kompletny kurs gry w szachy, zagadki szachowe, artykuły dotyczące szeroko pojętej tematyki szachowej. Zachęcamy do uczestniczenia w dyskusjach prowadzonych na forum Progres. Uczestniczą w nich silni zawodnicy oraz instruktorzy szachowi. To najlepszy sposób, aby za darmo, poprawić swoją siłę gry w szachy. Pamiętajmy: edukacja najlepszą inwestycją!

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Wrocław »

  Wychodzimy z założenia, że dzieci należy wspierać w rozwoju już od namłodszych lat, dlatego w naszym przedszkolu wspieramy wychowanków na każdym kroku. To Tutaj Przedszkole znajduje się we Wrocławiu na Ołtaszynie. Opiekujemy się dziećmi z całego Wrocławia oraz z jego okolic. Rekrutacja do przedszkoli odbywa się przy pomocy formularzy umieszczonych na naszej stronie internetowej, dzięki czemu oszczędzamy czas związany z formalnościami i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom rodziców. W naszym prywatnym przedszkolu maluchy uczą się wielu pożytecznych rzeczy, w tym języka angielskiego. Najważniejszą rzeczą, jaką możemy dać naszym podopiecznym, są nasze otwarte serca pełne pozytywnych emocji, które staramy się jak najmocniej przekazać maluchom przebywającym pod naszą opieką.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strona poświęcona nauce »

  Interesujesz się ciekawostkami, historią, wejdź na ichlerne. pl Jest to strona z której w przyjemny sposób dowiesz się ciekawych rzeczy o znanych postaciach historycznych, ciekawych wydarzeniach. Stworzyliśmy tę stronę z myślą o Tobie. Możesz w przyjemny sposób poznać wiele interesujących Cię wydarzeń, brać udział w dyskusjach, chwalić nas bądź krytykować. Wejdź na ichlerne. pl i zacznij z nami naukę. Napewno cię nie zanudzimy. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 08 2019 · szczegóły wpisu »