Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'dystrybucja':

Sortuj po:

 • Agencja celna »

  Przedsiębiorstwo Tirsped oferuje wysokiej jakości obsługę celną, wynajem magazynów Warszawa i spedycję miedzynarodową. W zawartość usług wchodzi spedycja lotnicza, morska, spedycja samochodowa i transport koleją. Nie tylko wynajmowane są powierzchnie magazynowe, zapewnia się też foliowanie, dodaje instrukcje obsługi. Magazyny w Warszawie opierają się na nowoczesnych systemach komputerowych. Konsumenci chwalą logistykę Tirsped. Dzięki Tirsped możliwe jest odraczanie opłat celno-podatkowych na czas składowania artykułów, a w składzie celnym następuje metkowanie. Przekazy celne regulowane są przez określone przepisy, Tirsped dba, by były one drobiazgowo wypełniane. Na witrynie internetowej Tirsped określa swoich współpracowników i opisuje usługi doradcze.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piwo »

  Firma Michałowski z Pniewa ma zaszczyt zaprosić Państwa na swoją stronę www, na której można sprawdzić zakres działania firmy. Naszą główną działalnością jest sprzedaż hurtowa i detaliczna napoi alkoholowych i bezalkoholowych, wyposażanie sklepów oraz przyjęć plenerowych. W naszym asortymencie widnieją doskonałej jakości produkty od producentów z całego świata, z pewnością znajdziesz u nas to, co właśnie jest Ci potrzebne. Staramy się by asortyment hurtowni był na bieżąco uzupełniany o najnowsze produkty ze świata alkoholi. W zakres naszej firmy wchodzą także: stacja paliw oraz warsztat z wulkanizacją, oraz sklepy spożywcze Irena.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nasiona pietruszki »

  Praktycznie 100-letnia działalność powoduje, że przedsiębiorstwo SPÓJNIA może zagwarantować zdecydowanie wszystko to co najlepsze. Co jak co, ale nasiona cebuli albo fasoli, które zwykliśmy hodować cechują się bardzo dobrą jakością. Bardzo chętnie sprzedamy np. nasiona fasoli najzwyklejszym odbiorcom detalicznym, działkowcom, etc., ale naturalnie warzywa, zioła oraz kwiaty jesteśmy w stanie dostarczyć do większych odbiorców, tzn. właścicieli hurtowni bądź znaczących rolników. Ogromne doświadczenie spowodowało, iż SPÓJNIA to obecnie jeden z większych hodowców roślin bądź materiału siewnego w całym Państwie. Ciężko szczególnie nie docenić jednakże wielce nowoczesnego podejścia do uprawy, co głównie objawia się tym, że przykładowo nasiona pietruszki i rzodkiewki, choć cebuli także, są bardzo w porządku.

  Data dodania: 21 03 2015 · szczegóły wpisu »