Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'doradztwo':

Sortuj po:

 • Kodeks rodzinny »

  Rolą mediacji jest rozstrzyganie sporów i wypracowanie zadowalającego poróżnione strony rozwiązania, które będzie oddziaływało także w przyszłości. W mediacjach bierze udział bezstronna osoba trzecia, której misją jest ułatwienie zawarcia porozumienia. Proces mediacji jest wykorzystywany w dużej gamie konfliktów - rodzinnych, sąsiedzkich, towarzyskich, biznesowych, gospodarczych. Warto szukać zgody podejmując mediacje zanim sprawa trafi do sądu. Wydatki są bez porównania niższe, czas trwania mediacji jest o wiele krótszy i wysokie prawdopodobieństwo dojścia do ugody. Centrum Mediacji Nadzieja oferuje Państwu fachową pomoc. Nasi mediatorzy to osoby o najwyższych predyspozycjach i umiejętnościach, podchodzące profesjonalnie do pracy i zaangażowane. Zachęcamy do podjęcia współpracy.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podesty ruchome szkolenia Poznań »

  Pełen profesjonalizm, jakim odznacza się usługa BHP Poznań, udostępniana poprzez firmę BHP-KOMPLEX, docenia spora ilość kontrahentów w Poznaniu, jak i jego okolicach. Duże jak i małe firmy z wielorakich branż, dla których istotne jest bezpieczeństwo zatrudnionych pracowników, decydują się na szkolenia BHP Poznań urządzane przez BHP-KOMPLEX. Wszelkiego rodzaju szkolenie bądź kurs BHP Poznań dostosowywany jest do branży przedsiębiorstwa kontrahenta. Należycie przygotowane kadra jak też fachowe pomoce szkoleniowe, umożliwiają efektywnie przekazywać wiedzę. Prócz szkoleń, BHP-KOMPLEX oferuje też konsultingowe usługi BHP Poznań, jak również realizuje oceny ryzyka zawodowego. Natomiast drugi sektor działania BHP-KOMPLEX dotyczy tego typu kwestii jak szkolenia wózek widłowy Poznań czy też podesty ruchome uprawnienia Poznań. Organizując szkolenia zawodowe, przedsiębiorstwo to daje możliwość otrzymania dodatkowych uprawnień. Zaś specjalne uprawnienia dają zaś możliwość na znalezienie zatrudnienia.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo flotowe »

  Flota firmowa jest istotną częścią funkcjonowania wielu firm, szczególnie tych transportowych, komunikacyjnych czy budowlanych. Kupując pojazdy budujące flotę, trzeba uwzględnić fakt, że kupno pojazdów, a także eksploatacja to jeden z największych kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Oferta B2C Fleet daje szansę zminimalizować te koszty poprzez zoptymalizowanie wydatków na ubezpieczenia, rozbudowę floty, a także paliwo. Dla każdego, komu zależy na ograniczeniu kosztów oraz innowacyjnych rozwiązaniach, takich jak systemy GPS, B2C Fleet jest najlepszym wyborem!

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne - porównywarka »

  Helpbanking. pl świadczy usługi w zakresie doradztwa kredytowego. By ułatwić znalezienie najkorzystniejszej oferty kredytu na stronie znajduje się porównywarka oraz kalkulator kredytowy. Oprócz tego będziesz wiedział wszytko na temat wszelkiego rodzaju programów pomocowych takich jak Rodzina na Swoim czy Mieszkanie dla młodych. Konsultacje z doradcą kredytowym na stronie serwisu są zupełnie bezpłatne i dzięki nim zyskujesz nie tylko najlepszą ofertę kredytu na rynku ale i darmowe ubezpieczenie domu lub mieszkania.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowa Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN świadczy usługi księgowe na terenie miasta Warszawy i okolic podmiotom o różnym profilu i wielkości. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na profesjonalne, rzetelne i solidne wypełnianie powierzonych nam obowiązków. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Twojej firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj. : samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne Gliwice »

  Zapraszam do siebie wszystkie osoby, które potrzebują sprawdzonego radcy prawnego, który charakteryzuje się sporą wiedzą, doświadczenie a także odpowiednim podejściem do klienta. Od wielu lat proponuje Wam swoje usługi, za sprawą czego mogę pochwalić się sporym doświadczeniem. Gliwice to moje miasto, gdzie staram się stanowić dla Was na każde wezwanie. W sprawach nagłych gwarantuje bieżącą obsługę prawną. Chcę odszukać dla Was najkorzystniejsze prawne rozwiązanie z każdej sytuacji prawnej. Zapraszam Was do nawiązaniu kontaktu telefonicznie, meilowo. Jako radca ustawodawczy zapraszam Was również do mojej kancelarii, gdzie bardzo entuzjastycznie Was ugoszczę i wysłucham z jaką sprawą do mnie przybywacie. Na stronie internetowej możecie dokładnie zaznajomić się z moją sylwetką a oprócz tego z wszechstronnymi usługami, jakie dla Was robię.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Proxima (Nowy Sącz) to profesjonalne usługi skierowane do klientów indywidualnych i firm. Posiadamy niemałe doświadczenie, i rozległy obszar kompetencji. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i również elastycznie dostosowujemy propozycję do jego potrzeb. Pomagamy w rzetelnym rozwoju biznesu i rozwiązywaniu problemów podatkowych. Nasze doradztwo podatkowe obejmuje między innymi sporządzanie opinii w zakresie obowiązków podatkowych, optymalizacja kosztów zatrudnienia, doradztwo związane z zawieraniem transakcji finansowych, doradztwo podatkowe w zakresie podatku od spadków i również darowizn oraz pożyczek, i dużo więcej. Mało tego, oferujemy także reprezentowanie klienta przed sądami, urzędami, bądź innymi instytucjami. Nasza kancelaria świadczy także profesjonalne usługi z dziedziny prawa, księgowości, kadr oraz płac, a oprócz tego jakości i również bezpieczeństwa pracy.

  Data dodania: 26 01 2018 · szczegóły wpisu »