Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'chłodnictwo':

Sortuj po:

 • Naprawa lodówek Warszawa »

  Sprzęt chłodniczy bez wątpienia psuje się tak samo jak wszystko inne i dlatego też nasza spółka oferuje Państwu profesjonalne usługi naprawy waszego sprzętu chłodniczego. Mamy wieloletnie wiedzę praktyczną co gwarantuje, że wykonamy powierzone nam usługi na bardzo wysokim poziomie. Z naszych usług skorzystało bardzo ogrom klientów. Chłodnictwo to dziedzina, którą paramy się od wielu lat. Obsługujemy ogrom różnych sektorów działalności takich jak szpitale, przychodnie lekarskie na terenie Warszawy, kuchnie handlowe, restauracje, cały sektor gastronomiczny, a też masarnie. Naprawa lodówek nie stanowi dla nas żadnych tajemnic. Mamy faktycznie duże praktykę i jesteśmy pewni, że możemy dla każdego wyprodukować usługi serwisowe. Niezależnie jakim sprzętem dysponujesz i jaki sprzęt masz do naprawy na 100% sobie z tym poradzimy.

  Data dodania: 19 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komory chłodnicze Bydgoszcz »

  Spółka nasza proponuje szeroko rozumiane usługi klimatyzacyjne. Na rynku usług chłodniczych funkcjonujemy od ponad dwóch dekad, dlatego posiadamy bogate doświadczenie, które umożliwia nam oferować usługi najwyższej klasy. Nasza działalność zawiera tworzenie systemów klimatyzacji i chłodniczych a prócz tego serwis i sprzedaż. Kompetentni pracownicy ochoczo fachowym doradztwem w doborze najodpowiedniejszych dla Was sprzętu chłodniczych. Zatrudniamy profesjonalistów, dla których naprawa jak również konserwacja maszyn nie stanowi żadnego problemu. Pełna oferta firmy została ukazana na witrynie internetowej - więc zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chłodnictwo konin »

  TECHNOLOGIA Plus to firma zajmująca się fachowym montażem systemów klimatyzacji, wentylacji, czy systemów chłodniczych. Na naszą ofertę składają się urządzenia trwałe i niezawodne, odpowiednio dopasowywane do każdego zlecenia. Odsetek naszej działalności obejmuje chłodnictwo. Montujemy, serwisujemy urządzenia chłodnicze, i również doradzamy najlepsze rozwiązania. Staramy się, aby wybrane sposób jak najlepiej wpasować w osaczenie a oprócz tego dopasować do potrzeb klienta. Nasz serwis stara się, żeby zamontowane przez nas urządzenia służyły klientom przez długie lata. Serwisanci dostępni są przez 24 godziny oraz w każdej chwili mogą przyjechać oraz zająć się naprawą. Przedsiębiorstwo swoją działalnością obejmuje tereny województw kujawsko – pomorskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą propozycją.

  Data dodania: 23 09 2017 · szczegóły wpisu »