Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'catering':

Sortuj po:

 • Body sushi »

  Miłośnicy słowa pisanego mogą uczestniczyć w ćwiczeniach z kaligrafii organizowanych przez Fabrykę - Siły Wody Ognia. Zainteresowani korzystający z body sushi mówią, że to świetne przeżycie. Body sushi to wspaniała oferta dla tych, którzy kochają piękno. Fabryka – Siły Wody Ognia z uwagą wybiera modelki i robi rzeczywiście dobre jedzenie. Można uczestniczyć w body sushi Warszawa, przygotowywane są także szkolenia sushi w innych miejscowościach. Warsztaty sushi to rewelacyjna zabawa. Japońskie smakołyki zaczynają być coraz bardziej znane na Zachodzie. Tutaj dowiemy się czegoś więcej i zobaczymy jak się robi sushi. Kurs robienia sushi stanowi świetne źródło inspiracji dla osób lubiących eksperymentować. Różnorodność jest ceniona w każdej dziedzinie życia. Jeśli zależy nam na urozmaiceniach w domowej kuchni, przyjście na kurs robienia sushi to najlepsze rozwiązanie.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma cateringowa Poznań »

  W sytuacji różnorodnego typu imprez, które obsługiwane są przez firmy cateringowe, nad wyraz ważną funkcję przykłada się do najmniejszych elementów. Tylko specjalistyczne nastawienie, w każdego rodzaju szczególe, umożliwia proponować kontrahentom usługi cateringowe na bardzo wysokim poziomie. Rewelacyjna pozycja na rynku i spora liczba zadowolonych klientów, jakie ma Weranda Katering Poznań, to wynik takiego profesjonalnego nastawienia. Z propozycji "catering dla firm Poznań" czy też "uroczystości rodzinne oraz spotkania firmowe Poznań", na przestrzeni ponad 10 lat aktywności Werandy, korzystało wielu konsumentów z Poznania, jak i okolic. Stając naprzeciw życzeniom kontrahentów, Weranda - firma cateringowa Poznań, zwiększyła swą propozycję również o innego rodzaju usługi. Weranda Zielona oraz Weranda lunch & wine to oferty dla tych ludzi, którzy każdego dnia chcą czerpać z rozwiązań, jakie oferuje bardzo dobra kuchnia, serwowana w oryginalnych wnętrzach. Weranda - Usługi Cateringowe Poznań bądź Weranda Lunch &Wine to świeże spojrzenie na gastronomię, pełną cudownych smaków jak i oryginalnych pomysłów.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowa obsługa obiektów »

  Gdy w ostatnich latach ubiegłego stulecia rynek powoli otwierał się na inicjatywę prywatną, nawet nie przypuszczaliśmy, że rozrośnie się on do takich kształtów. W wysokim tempie rosły różne stanowiska pracy, nowe biznesy oraz inne korporacje. Można było założyć interes, o jakim marzyło się od dziecka, kiedy patrzyło się na starszych którzy co dzień wstawali potulnie, do byle jakiej pracy. Istnieją tacy, którzy mocno się uradowali z takiego obrotu sprawy. Ujawnili się bowiem także tacy, którzy nie umieli się pogodzić z takim obrotem spraw. Dzięki dobrej koniunkturze wiele osób odbiło się od dna i zaczęli się szybko bogacić na niesprawiedliwości innych. Inni natomiast ciężko przeszli tą przykrość. Ci, którzy mieli ciekawe pomysły stworzyli przedsiębiorstwa, inni szybko upadli. Zarobić dało się praktycznie na wszystkim: pranie, sprzątanie biur, żywienie pacjentów lub recepcje, obsługa obiektów. Powstawały prężne korporacje sprzątające, pralnie. Ci najsprawniejsi i najwytrwalsi przeżyli i napawają się do dziś uznaniem nabywców i swoim zrealizowanym marzeniem.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Catering Wawer »

  Nasze usługi kierujemy ze stuprocentową pewnością do każdego kto potrzebuje najwyższej jakości wytworów garmażeryjnych. Obsługujemy spółki cateringowe, restauracje, odbiorców prywatnych, hurtownie rybne i mnóstwo innych odbiorców. Nasza spółka garmażeryjna powstała w 1993 roku co świadczy o dużym doświadczeniu w prowadzeniu działalności. Zapewniamy, że używając naszych usług otrzymają Państwo jedzenie wysokiej jakości. Funkcjonujemy w systemie HACCP a nasze towary są regularnie oceniane. Jednym z naszych najlepszych dań jest śledzik w oleju z cebulką. Natomiast konsekwentnie powiększamy naszą ofertę i staramy się ażeby nasze wyroby garmażeryjne systematycznie zostały najwyższej jakości. Jesteśmy w stanie zapewnić bardzo dużą ilość towaru i obsłużyć wręcz największe zlecenia. Zachęcamy każdą osobę zainteresowaną do sprawdzenia naszych usług.

  Data dodania: 19 04 2015 · szczegóły wpisu »