Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

Sortuj po:

 • Biuro rachunkowe Ożarów Mazowiecki »

  BWM to firma mieszcząca się w Ożarowie Mazowieckim zajmująca się szeroko pojmowanymi usługami z dziedziny doradzania w sprawach mieszkaniowych. Ekspert od wycen oraz zespół najlepszych ekonomistów jest do dyspozycji dla każdego klienta, który szuka sprawdzonych ekspertów i najlepszej jakości usług. Wycena nieruchomości, opinia dotycząca stanu technicznego, sporządzanie protokołów czy zaświadczeń podpisanych przez biegłego sądowego opiniodawcę to usługi, z których mogą robić użytek zleceniodawcy BWM. Zachęcamy do zaznajomienia się z obszerną propozycją przedsiębiorstwa zaprezentowaną na portalu internetowym, bądź do kontaktu przez telefon.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Siedlce »

  Poszukujesz dobrej i księgowości? Chcesz odszukać biuro księgowe, które zajmie się wszelkimi sprawami księgowymi i kadrowymi? Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Jesteśmy doświadczoną firmą księgową, działającą na rynku od dwudziestu lat. W ciągu minionego czasu posiedliśmy olbrzymie doświadczenie, które oddajemy do Państwa dyspozycji. Oferujemy kompletną rachunkowość na zasadach outsourcingu. Z nami koszty księgowości w twojej jednostce ulegną znaczącemu zmniejszeniu. Sprawdź naszą przyciągającą propozycję prowadzenia księgowości.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Oleśnica »

  Działalność naszej firmy została zainaugurowana w 2005 roku. Rozpoczynaliśmy jako firma specjalizująca się w księgowości oraz outsourcingu kadrowo-płacowym. Od 2012 roku funkcjonujemy jako spółka prawa handlowego. Teraz jesteśmy jednym z najnowocześniejszych biur rachunkowych w powiecie oleśnickim. Nasze poczynania znalazły uznanie w oczach innych. W 2010 roku dostaliśmy zaproszenie do uczestnictwa w renomowanym Stowarzyszeniu BCC. Opieka prawna biura Meritum w trudnych sprawach zagwarantuje naszym kontrahentom poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Posiadanie własnego przedsiębiorstwa może okazać się nie lada wyzwaniem. Szczególnie wtedy, gdy brane są pod uwagę sprawy związane z finansami. Zgodnie z panującymi przepisami każda firma musi prowadzić księgowość, umożliwiającą ewidencjonowanie przychodów oraz kosztów. Bywają to sprawy nieco zawiłe i zabierające wiele czasu. To powoduje, że - zamiast korzystać z programów komputerowych, należy wybrać profesjonalne biuro rachunkowe. Dzięki takim usługom oszczędzisz mnóstwo czasu, a jednocześnie nie będziesz miał powodów, by martwić się kwestiami wiążącymi się z fiskusem czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Profesjonalne biura rachunkowe są w stanie przejąć za Ciebie całą odpowiedzialność. Twoim zadaniem jest wyłącznie … zarabianie. Dokumenty możesz donieść bezpośrednio albo też za pośrednictwem kurierów lub poczty. Dobrze jest wybrać usługi, jakie jest w stanie zaoferować biuro rachunkowe z dodatkowego powodu. Cały czas masz zagwarantowane wsparcie oraz rzetelne doradztwo. To powoduje, że ewidencjonowanie przychodów nie będzie już takie trudne. Do księgowych możesz dotrzeć na wiele różnych wariantów: telefonicznie i mailowo. Wybierz doświadczone biura rachunkowe i dowiedz się, jak wiele możesz zyskać.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowa Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN świadczy usługi księgowe na terenie miasta Warszawy i okolic podmiotom o różnym profilu i wielkości. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na profesjonalne, rzetelne i solidne wypełnianie powierzonych nam obowiązków. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Twojej firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj. : samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Proxima (Nowy Sącz) to profesjonalne usługi skierowane do klientów indywidualnych i firm. Posiadamy niemałe doświadczenie, i rozległy obszar kompetencji. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i również elastycznie dostosowujemy propozycję do jego potrzeb. Pomagamy w rzetelnym rozwoju biznesu i rozwiązywaniu problemów podatkowych. Nasze doradztwo podatkowe obejmuje między innymi sporządzanie opinii w zakresie obowiązków podatkowych, optymalizacja kosztów zatrudnienia, doradztwo związane z zawieraniem transakcji finansowych, doradztwo podatkowe w zakresie podatku od spadków i również darowizn oraz pożyczek, i dużo więcej. Mało tego, oferujemy także reprezentowanie klienta przed sądami, urzędami, bądź innymi instytucjami. Nasza kancelaria świadczy także profesjonalne usługi z dziedziny prawa, księgowości, kadr oraz płac, a oprócz tego jakości i również bezpieczeństwa pracy.

  Data dodania: 26 01 2018 · szczegóły wpisu »