Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'architekt':

Sortuj po:

 • Cubic Projektowanie wnętrz Puławy »

  Cubic Wnętrza- wystrój mieszkań, domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej. Wystawiennictwo, meblarstwo i tzw., , mała architektura " np. siedziska zewnętrzne dopasowane do otoczenia. Szczególne podejście do projektu i dopasowanie do potrzeb każdego człowieka. Indywidualne propozycje wyposażenia i nadanie zupełnie nowego charakteru wnętrzu przez dobór odpowiedniej kolorystyki i wykończenia materiałowego.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane projekty »

  Imponująca oferta usług architekta - Wrocław. Jesteśmy autorską pracownią projektowo-wykonawczą. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat. Posiadamy w swojej ofercie kompleksowe projektowanie i realizację budownictwa drewnianego w różnego rodzaju technologiach, takich jak technologia tradycyjna, szkieletowa czy słupkowo-ryglowa. Posiadamy w swojej ofercie domy energooszczędne, ograniczające stratę ciepła przez dom dzięki właściwości rozkładowi okien, jak również wariantowi dachu. Polecamy wysoką klasę wykorzystanych materiałów, a także zastosowanych technologii przy budowie domów drewnianych. Posiadamy w swojej ofercie pomoc w wykonaniu warunków zabudowy, a także uzyskanie pozwolenia na budowę. Oferujemy projekty standardowe i nietypowe domów. Proponujemy domy ekologiczne oraz szkieletowe wykonane według indywidualnych potrzeb klienta. Proponujemy nadzór oraz kierowanie budową od stanu surowego po stan „pod klucz”. Współpracujemy z fachowcami z licznych branży budowlanych. Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy najwyższą jakość pracy, fachowość, a także dogłębną znajomość tematu.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje wnętrz »

  Zapraszamy na serwis WWW, gdzie pracownia udostępnia bogate portfolio, w którym widnieją realizacje wnętrz i mocno niebanalne projekty kuchni. Tworzymy i pojedyncze pomieszczenia. Realizujemy projekty wnętrz pojedynczych pomieszczeń, najczęściej kuchni, łazienki lub wc. Przy przeprowadzaniu dla interesantów aranżacji wnętrz, bardzo ważne jest indywidualne nastawienie do konkretnego klienta. A nasza specjalność to projekty kuchni, głównie w mieście Łódź. Innym nurtem działalności architektów jest tworzenie nietypowych mebli. Kwestia kosztów jest odrębnie dostosowana w zależności od potrzeb użytkownika, skali włożonej przez nas pracy a także funduszów, które przeznaczą Państwo na projektowanie wnętrz. Nasze studio M&N zajmuje się prawie zawsze projektami kawalerek i wnętrz mieszkań. Dbamy o światło i o przestrzeń w kuchni. Marka projektowa we własnym szerokim wyborze posiada tworzenie kuchni, projekty wnętrz, dokonanie szacunkowych wycen materiałowych i nadzór budowlany. Nasz interes projektowanie wnętrz ulokowany jest w Łodzi. W naszym projekcie wnętrza uwzględniamy oraz wyceniamy materiały budowlane potrzebne do aranżacji, licząc się z budżetem oraz opinią użytkownika tak, by projekt wnętrza miał w ogóle szanse realizacji do końca. Unikalny design wnętrz i luksusową oraz profesjonalną współpracę poleca wytwórnia architektury Studio M&N.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracja wnętrz Poznań »

  Dzięki temu, że gwarantuje usługi Pracownia Projektowa Marii Jachalskiej, poznaniacy mogą liczyć na bardzo dobre projektowanie wnętrz. Obejmuje ono kilka etapów. Zaczyna się od inwentaryzacji stanu zastanego i rozmowy z klientem, a kończy koordynacją prac budowlanych. Architekt wnętrz Poznań może mieć różnorodne pomysły, ale zawsze dostraja je do oczekiwań odbiorcy. Maria Jachalska kończyła studia w Poznaniu, jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Na samym początku obrazuje swoje pomyły w formie rzutów, po akceptacji oferuje szczegółowe projekty i inicjowane są prace budowlane. Aranżacja wnętrz musi brać pod uwagę niezbędne dekoracje. Staranny projektant wnętrz nie tylko udostępnia interesujące pomysły, ale również umie kontrolować prace budowlane, tak jak to robi Pani Jachalska z Poznania.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekt budowlany Poznań »

  Ekologiczne domy cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, jednak do ich zaprojektowania niezbędne jest skorzystanie z pomocy doświadczonych specjalistów. Nasza firma zatrudnia zespół najlepszych fachowców, którzy zaprojektują energooszczędny dom, ale również zaplanują hale magazynowe czy stoiska targowe. Zdobyte doświadczenie i wiedza sprawiają, że potrafimy spełnić potrzeby każdego Klienta. Mamy kontakt z Klientem podczas tworzenia projektu, przez co zagwarantować możemy jego zadowolenie!

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wystrój i aranżacja wnętrz - Łódź »

  Witaj. Pracownia architektury wnętrz Consell Łódź zaprasza do skorzystania z szerokiej palety czynności. Dzięki nam aranżacja wnętrz i projektowanie wnętrz nabierają zupełnie nowego znaczenia. Łódź, warszawa i okolice to teren naszych działań. Nasze projekty są w stanie objąć także prace na dużych powierzchniach, wspólnie zbudujemy na nowo Wasze domowe ognisko. Aranżujemy także pojedyncze wnętrza i projektujemy aranżacje kuchni, projekty balkonów a również aranżacje łazienek. Aranżacja wnętrz a również wyposażenie wnętrza to dla naszego zespołu kluczowa sprawa. Proponujemy generalne rozwiązania, zajmując się poszczególnymi etapami prowadzonych inwestycji, poczynając od layoutów koncepcyjnych oraz planowanej wizji, aż do ostatecznego wizerunku grafiki wykonawczej. Wykonujemy aranżacje całych domów mieszkalnych, budynków jednorodzinnych i galerii handlowych. Projektowanie wnętrz mieści się w Łodzi, gdzie można przyjść porozmawiać i ustalić szczegół współpracy. Wiemy jak istotne jest dla twojej osoby przytulne mieszkanie, do którego ochoczo wracamy, i które będzie wymarzonym azylem. Budujemy projekty wnętrz tak jak dekoracje na specjalne okazje, wesela a także śluby. Wraz z projektem, który Wam przedstawiamy dokonujemy orientacyjnej, ale prawie dokładnej wyceny środków i czasu potrzebnego na zrealizowanie layoutu. Posiadamy praktyka w realizacji projektów wnętrz oraz wiemy jak należy przygotować wnętrze, aby bardzo dobrze się w nim czuć. Łódzkie marka architektoniczne zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architektura »

  Odkryj cały świat nowoczesnej architektury, designu jak również urządzania modnych wnętrz - Archirama to największy portal odnośnie właśnie całej branży architektury. Najciekawsze projekty budowlane, budynki jak również ciekawe inwestycje, które zostaną przeprowadzane w naszym kraju. Poznaj opinie architektów a także ich wypowiedzi - co uważają o ostatnio oddanych budynkach i projektach. Przeglądaj najlepsze zdjęcia całych wnętrz jak również budowli, poszukaj inspiracji dla siebie na następny projekt. Rozmowy o architekturze, o wnętrzach i nie tylko. Portfolia architektów. Archirama to największy serwis dla architektów w naszym kraju. Poza najnowszymi projektami ukazujemy także opuszczone miejsca z całego kraju a także z całego świata! Galerie zdjęć, filmy wideo, audycje radiowe z ciekawymi gośćmi, recenzje oraz opinie innych osób z branży, lifestyle - a to wszystko w serwisie Archirama. pl.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  Oferta firmy obejmuje projektowanie zarówno wnętrz mieszkalnych jak i wnętrz użyteczności publicznej, a także elementów wyposażenia wnętrz, w tym mebli unikatowych. Kompleksowa usługa zawiera: - projekt posadzek; - projekt sufitów; - projekt lokalizacji punktów instalacji hydraulicznej, elektrycznej, telewizyjnej i internetowej; - dokładną lokalizację gniazd wtykowych, włączników i wyłączników; - rozmieszczenie mebli, sprzętu AGD, ceramiki sanitarnej; - projekty wszystkich mebli do zabudowy: projekty szaf wnękowych, projekt kuchni, projekt garderoby; - wykaz proponowanych mebli ruchomych, opraw oświetleniowych, elementów wyposażenia i dekoracji wnętrza wraz z ich nazwą i ceną; - wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych; - kolorystykę ścian; - wybór aranżacji okien: zasłony, wertykale, rolety, żaluzje itp. ; - aranżacje i wizualizacje wszystkich pomieszczeń w 3D; - projekty wykonawcze dla wykonawców poszczególnych branż.

  Data dodania: 13 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz gdańsk »

  Architekt wnętrz z Gdańska to osoba, która pomoże w prawidłowym urządzeniu mieszkania i uczyni przebywanie w nim zdecydowanie przyjemniejszym. Naprawdę warto zainteresować się zatem usługami takiego specjalisty, który zaoferuje wartościowe usługi. Warto wybrać najlepszych ekspertów i skorzystać z proponowanych przez nich rozwiązań, gdyż sama jakość takich usług będzie bardzo wysoka i można będzie wiele na takich rozwiązaniach zyskać. Serdecznie zapraszamy do postawienia na naszą firmę, która posiada duże doświadczenie w takich usługach.

  Data dodania: 08 12 2020 · szczegóły wpisu »