Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'adwokat':

Sortuj po:

 • Odszkodowanie prawnik Poznań »

  Kancelaria prawna Poznań – Profesjonalna obsługa prawna świadczona przez doświadczonego prawnika. Specjalizację kancelarii stanowią sprawy o odszkodowanie, windykację należności, a także sprawy dotyczące prawa spółek handlowych. Kancelaria świadczy również usługi dla klientów indywidualnych w zakresie prawa spadkowego czy rodzinnego. Pomoc prawna świadczona przez kancelarię prawną Pawła Narożnego może obejmować udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism lub bezpośrednią reprezentację klienta przed sądem oraz firmami czy urzędami. Wybór prawnika do konkretnej sprawy jest bardzo poważną decyzją, która wpływa nie tylko na przebieg współpracy, ale także na rezultat sprawy dlatego decyzję taką należy podejmować z rozwagą. Kancelaria Prawna Pawła Narożnego to synonim ambicji, kreatywności, doświadczenia, a także zaangażowania, co stanowi bardzo solidna podstawę do owocnej współpracy niezależnie od typu i charakteru danej sprawy.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat do rozwodu warszawa »

  Polacy coraz częściej - śladem Europy zachodniej i USA - korzystają z porad prawników lub też adwokatów. Z czasem powszechność tych usług się zwiększa a także ich ceny stają się bardziej przystępne dla zwykłego Polaka, tzn. że da radę z nich korzystać już statystyczny Nowak czy Kowalski. Musimy mieć na uwadze, że w pojedynkę nieraz trudno się odnaleźć w wielu zawiłościach prawnych i urzędowych. A skorzystanie z tego typu usług może nam zapewnić, że zostaniemy właściwie potraktowani i dostaniemy to co nam się faktycznie należy. Firmą, którą mogę Państwu polecić jest Kancelaria Adwokacka Iwona Zubrzycka-Zięba mająca swoje biuro na obszarze naszej stolicy. Możemy mieć pewność, że zostaniemy tam szybko i miło obsłużeni, a przede wszystkim otrzymamy fachową pomoc w zakresie prawa - od prawa cywilnego poprzez prawo rodzinne i karne, a skończywszy na pisaniu umów pomiędzy stronami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Jaworzno »

  Kancelaria adwokacka Izabela Dzierwa-Pabin zajmuje się świadczeniem usługami prawnych i konsultingowych dla klientów indywidualnych jak również dla firm. Doradzamy klientom w kwestii tworzenia rozwiązań prawnych, ich wdrażania oraz utrzymania. Kancelaria skupia specjalistów z dziedziny prawa cywilnego i karnego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego i handlowego. Kancelaria posiada swoje główne biuro w Krakowie. Przyjmujemy również interesantów w zamiejscowej filii Jaworzno.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne białystok »

  W dobrej pomocy prawnej zarówno podmiotów gospodarczych jak też klientów indywidualnych, istotne jest dobre dbanie o interes Mocodawcy oraz właściwe i należyte podejście do sprawy. Idealny adwokat musi posiadać cechy, które mu pozwalają na godne ukazanie swoich mocodawców przed organami ścigania czy sądami ażeby wszystkie nadchodzące zawiłości potrafił wyjaśnić w biegu. Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Arendt wyjątkowo poważnie traktuje tę właśnie regułę, ażeby dla każdej sprawy karne znaleźć tyle uwagi aby móc jak najlepiej zadbać o interes i dobro swoich mocodawców. Osoby zainteresowane zapraszamy.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie z OC »

  Europejskie Centrum Prawne z Krakowa specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń. Propozycja biura obejmuje zadośćuczynienia lekarskie, za wypadki drogowe i przy pracy, zagadnienia majątkowe a także odzyskiwanie długów. Urząd współdziała z zagranicznymi prawnikami, może wobec tego efektywnie funkcjonować w Polsce i poza krajem. Można dochodzić swoich praw nawet przed Trybunałem w Strasburgu. Nie pobiera się opłaty wstępnej, zapłata następuje po wygraniu sprawy. Wysoce kompetentny team umożliwia wysokiej jakości obsługę.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków, Porada prawna Kraków »

  Specjalistyczna kancelaria adwokacka Justyny Miechowskiej w Krakowie, która prowadzi sprawy rodzinne zaprasza na porady prawnej z tego zakresu prawa. Reprezentujemy rzetelnie naszych klientów. Prowadzimy poradnictwo prawne oraz sporządzamy pisma procesowe Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe i cywilne. Adwokat udziela porad prawnych online. Obsługujemy pod kątem prawnym spółki i przedsiębiorców. Będziemy świadczyć pomoc prawną z najwyższą starannością nawet w najtrudniejszej sprawie. Kancelaria adwokacka podejmie nawet najbardziej skomplikowane wyzwanie tak, aby klient był zadowolony i by jego sprawa została pozytywnie ukończona.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Łódź »

  Kancelaria prawna Adwokat Anny Janickiej proponuje Państwu swoje usługi w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych, jak również osób fizycznych. Adwokat Anna Janicka prowadzi kancelarię prawną w Łodzi od wielu a i cieszy się zaufaniem osób, które skorzystały z usług adwokackich. Adwokat specjalizuje się w sprawach o odszkodowania z tytułu błędów lekarskich, jak również reprezentuje stronę na sprawach rozwodowych. Jeśli zatem poszukujecie Państwo: adwokat rozwody Łódź, to adres adwokat Anny Janickiej jest tym, pod który należy zgłosić się jak najszybciej, by otrzymać fachową i rzetelną pomoc. Kancelaria odszkodowawcza działa w Łodzi, w centru a dokładne dane z adresem i telefonem kontaktowy do Adwokat Anny Janickie każdy znajdzie na stronie domowej Pani Adwokat. Jeśli mieli Państwo kiedykolwiek z problemem jakim są błędy lekarskie, to doskonale zdajecie sobie spraw z tego jak trudno uzyskać odszkodowanie z tytułu błędów lekarskich. Długotrwałe postępowanie, jak również skomplikowane przepisy prawne i zawiły język sprawiły, że trudno samodzielnie poradzić sobie z uzyskaniem odszkodowania. Adwokat Anna Janicka posiada odpowiednie przygotowanie, praktykę i doświadczanie dlatego warto powierzyć sprawę kancelarii odszkodowawczej w Łodzi. Kancelaria prawna (łódź) posiada liczne sukcesy, również w zakresie negocjacji i mediacji między stronami konfliktu. Jeśli poszukujesz kancelarii prawnej lub kancelarii odszkodowawczej w Łodzi, to adwokat (rozwody łódź) Anna Janicka pozostaje do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Anna Majerek »

  Dużo ludzi ma trudności z prawem. W sądzie wypatrujemy praworządności, wojujemy z lukami w prawie fiskalnym lub również innych przepisach. Sąd to niemniej jednak miejsce, jakie wymaga obycia, zarówno z innymi prawnikami a też z prawem. Niewiele osób wie, jak zachować się w sądzie, jeszcze mniej osób zna prawo oraz kodeks karny. Jeśli należą Państwo do ludzi, którzy potrzebują pomocy prawnej - adwokat warszawa służy własnym doświadczeniem. Fachowy i pełen empatii adwokat z pewnością wspomoże w rozwiązaniu sporu sądowego.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelria adwokacka Toruń »

  Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, szukających porad prawnych, bądź pomocy biegłego prawnika. Nasz doświadczony zespół kreują prawnicy, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii prawnej Ius Cogens zdajemy sobie sprawę, że jeden człowiek nie może trudnić się wszystkimi sektorami prawa, zatem mamy do dyspozycji ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria korzysta na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na pionierskich metodach pomocy prawnej. Każda nadchodząca sprawa z dziedziny prawa jest dla kancelarii nieocenionym dośwadczeniem, które wyrabiamy sobie codziennie. Mamy świadomość, że do każdej sprawy trzeba podejść indywidualnie. Szanujemy prywatność naszych Klientów i robimy co tylko się da, aby im pomóc. W zakresie prawa karnego, pełnomocnicy z kancelarii adwokackiej Ius Cogens w Toruniu mają spore doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o odszkodowania dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to najczęściej bardzo delikatne i osobiste sprawy. Zrobimy wszystko aby pomóc przy sprawach o rozwód oraz w trudnych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii Ius Cogens służy poradą i może Cię reprezentować w sprawach z dziedziny prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz problem z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Skontaktuj się ze specjalistą Ius Cogens w Toruniu od prawa pracy. W naszej kancelarii dbamy o dobro naszego Klienta. Przyjdź do nas, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »